Дізнайтеся більше про Кінотеатр "Жовтень" у Києві

Незважаючи на тріумфальну ходу інтернету та сучасних технологій, котрі дозволяють кожній людині переглядати фільми та анімацію вдома, у кінотеатрах відвідувачів все одно багатою. Кіно у Києві і досі люблять переглядати на великому екрані, насолоджуючись якісним зображенням та звуком. В числі найулюбленіших закладів столиці значиться і кінотеатр «Жовтень», афіша котрого дозволить спланувати свій відпочинок наперед.

Даний заклад розпочав свою роботу у 1931 р. і призначався для показу німого кіно. Згодом його реконструювали, обновили обладнання згідно вимог часу, змінили стиль оформлення, а в 1987р. – провели капітальний ремонт з поверненням до початкового вигляду. Суттєвої руйнації кінотеатр зазнав в результаті пожежі у 2014 році, проте громадські активісти допомогли врятувати заклад.

Сьогодні, як і в момент свого відкриття, кінотеатр «Жовтень» (Київ) показує фільми – вітчизняні стрічки та закордонні шедеври. А кінокафе пригощає напоями, ситними стравами та солодкими смаколиками на будь-який смак.
Кінотеатр має шість залів загальною місткістю 772 місця. Вони обладнанні сучасною технікою та комфортними сидіннями, також передбачені спеціальні місця для людей із фізичними вадами.

Сеанси починаються о 10:00 та завершуються о 22:00.
Репертуар включає різні за жанром, тематикою фільми для усіх вікових груп, а також анімаційні стрічки. Розташований кінотеатр «Жовтень» по вул. Костянтинівській, 25 (станція метро Контрактова площа).
Телефони для довідок та замовлення квитків: (044) 428-57-50 і (044) 428-57-57. 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення