Jay-Jay Johanson з концертом у Києві

Jay-Jay Johanson з концертом у Києві

Jay-Jay Johanson повертається в Київ з сольним концертом.

12 червня о 19.00 год. меланхолійний романтик Джей-Джей Йохансон зіграє концерт на ПБК (Південний берег). Шведський музикант порадує своїх шанувальників кращими піснями.

Майстерно сплітаючи даунбіт та тріп-хоп із пульсуючою електронікою, Джей-Джей Йохансон створив свій особистий бренд музики, що відгукується меланхолією фільмів у стилі нуар.

Дебютний альбом музиканта Whiskey вийшов ще в 1996, наступний, Tattoo – у 1998. У записі третьої платівки Poison (2000) взяв участь гітарист та співзасновник гурту Cocteau Twins Робін Ґатрі, і вона зайняла високі позиції в чартах по всій Європі. Тоді ж Йохансон написав саундтрек до фільму La Confusion des Genres (реж. Ілан Дюран Коен) та створив відео-музичну інсталяцію Cosmodrome, що вперше була представлена в Діжоні.

У 2006 році Йохансон разом з гуртом The Knife написав та записав трек Marble House для їх альбому Silent Shout, а згодом почав роботу над власною платівкою The Long Term Physical Effects Are Not Yet Known. Найновіший альбом Джей-Джей Йохансона Bury The Hatchet вийшов восени 2017 року.

У перші дні лютого Джей-Джей повернеться в Україну, щоб зігріти вас своєю музикою.

Вартість квитків: 450-700 грн. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення