Ніно Катамадзе з концертом у Києві

Ніно Катамадзе з концертом у Києві

Зустрічайте джазову співачку та грузинську виконавицю у Києві! Концерт Ніно Катамадзе відбудеться у Жовтневому палаці 26 травня. Початок - о 19.00. Вартість квитків становить від 450 гривень.

Ніно Катамадзе виступить разом з групою Insight!

"Зараз Ніно - одна з дуже небагатьох виконавиць з непередбачуваною музичною винахідливістю. Її безпомилково впізнають з першої ноти. Її голос, манера виконання і та хвиля почуттів, яка охоплює слухачів під час концерту, запам'ятовуються відразу і на все життя. Ніно Катамадзе - це складна, розумна, щира і емоційна музика. Це розгорнуте філософське оповідання про життя, пісні Ніно змушують розмірковувати про вічність життя людини, співпереживати, думати, співчувати і сподіватися.", - додають організатори.

Жодних сумнівів: на глядачів чекає дійсно емоційна, філософська музика, що навіть інколи може збентежити. Пісні у виконанні гурту спонукають до неквапливості, викликають бажання хоча б на деякий час відкинути тривожні думки, залишити марноту життя і проблеми десь там, позаду.

Останніми роками Ніно Катамадзе та група Insight стали всесвітньо відомими. Їх виступи відбуваються на кращих сценах Старого й Нового світу, а гастрольні тури вражають  різноманітністю: аншлагові концерти проходять в США, Канаді, Польщі, Естонії, Туреччині, Франції, Вірменії… 

Купуйте квитки вже зараз!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення