Ніно Катамадзе з концертом у Києві

Ніно Катамадзе з концертом у Києві

Зустрічайте джазову співачку та грузинську виконавицю у Києві! Концерт Ніно Катамадзе відбудеться у Жовтневому палаці 8 жовтня. Початок - о 19.00. 

Ніно Катамадзе презентує, як нові композиції, так і добре знані хіти! 

"Зараз Ніно - одна з дуже небагатьох виконавиць з непередбачуваною музичною винахідливістю. Її безпомилково впізнають з першої ноти. Її голос, манера виконання і та хвиля почуттів, яка охоплює слухачів під час концерту, запам'ятовуються відразу і на все життя. Ніно Катамадзе - це складна, розумна, щира і емоційна музика. Це розгорнуте філософське оповідання про життя, пісні Ніно змушують розмірковувати про вічність життя людини, співпереживати, думати, співчувати і сподіватися.", - додають організатори.

Жодних сумнівів: на глядачів чекає дійсно емоційна, філософська музика, що навіть інколи може збентежити. Пісні у виконанні гурту спонукають до неквапливості, викликають бажання хоча б на деякий час відкинути тривожні думки, залишити марноту життя і проблеми десь там, позаду.

 Зараз співачка виступає в супроводі молодих музикантів, які, як і вона, повністю відкриті для експериментів і творчості. 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення