Концерт піаніста-віртуоза Темпея Накамура та дуету Two Violins

Концерт піаніста-віртуоза Темпея Накамура та дуету Two Violins

Всі анонси від: Jazz in Kiev, Caribbean Club

5 листопада піаніст-віртуоз Темпей Накамура (Японія) разом із зірковим дуетом "TWO VIOLINS" зіграє єдиний концерт у Києві.

Яскравий і непересічний віртуоз-піаніст і композитор, Темпей Накамура почав грати на фортепіано у 5 років, навчаючись в Осаці та Нью-Йорку. А вже у 2010 році Темпей дає сольний концерт у Карнегі Холлі в Нью-Йорку і того ж року вирушає в тур Європою, що згодом стало щорічною традицією. Зараз його радо приймають в Іспанії, Португалії, Італії, Австрії, Люксембургу, Естонії, Словаччині, Білорусі. Його талант і музика були високо оцінені також в Україні, де артист побував уже двічі (у 2014 та 2015 рр.). Дискографія артиста налічує 3 альбоми: "TEMPEIZM" (Темпеїзм), "TSUBASA" (Крила) (2 перші диски випущені компанією EMI Music Japan), "PHOENIX" (Фенікс) (випущений компанією Nippon Colombia у 2012 році).

Невід’ємною частиною діяльності Темпея є благодійність. Допомагати людям артист розпочав ще у віці 14 років, коли його будинок був зруйнований потужним землетрусом 1995 року. У 2007 році на волонтерських засадах він розпочав проект “Hidden Concert Tour”(Прихований концертний тур) в горах півострова Кіі, що входить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Після Великого Східно-японського землетрусу він став часто давати концерти для жертв лиха на роялі, який сам подарував місту. Цього року артист також планує дати благодійні концерти у регіоні острова Кюсю, який постраждав від землетрусу навесні 2016 року.

Благодійна діяльність є близькою і для гостей концерту - колективу молодих та амбіційних скрипалів Two Violins. Хоч учасникам дуету - Тетяні Жмендак та Іллі Бондаренку - всього по 14 років, вони мають досвід виступу на таких знаних музичних майданчиках і подіях, як Карнегі Хол (Нью-Йорк); Благодійний бал Принца Гаррі (Лондон), де зібрали 1,5 мільйона фунтів для жертв воєнних дій по всьому світу; стали обличчям грандіозного міжнародного проекту «Пазли Вічності», що був презентований в ООН (Нью-Йорк) та Лондоні і присвячений скульптору Іоанну Георгу Пінзелю. Молоді музиканти також виступають в ролі композиторів. Зокрема, варіації Іллі Бондаренка під назвою «Медитації на тему насильства», написані 2013 року, виконувалися на зустрічі дипломатів ООН з Папою Римським, присвяченій питанням глобального миру, в Нью-Йорку.

Скрипалі не лише успішно виступають у країнах Європи та Америці, але й улюбленці публіки на Батьківщині. Доказом тому є те, що 2015 року Two Violins і Тріо Наталії Лебедєвої зібрали найбільшу аудиторію в історії найвідомішого джазового фестивалю Східної Європи Alfa Jazz Festival – 2500 глядачів на Площі Ринок.

Темпея та "Two Violins" звела сама доля, адже вони без попереджень та запрошень відвідали концерти один одного восени 2015 року. Тоді всім стало очевидно – музиканти мають виступити разом! Чекати на плоди японсько-української дружби лишилося зовсім недовго, адже концерт зовсім скоро - 5 листопада в концерт холі Caribbean Club!

Концерт організований за підтримки Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ».

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення