"Космос між нами" - прем'єра міжпланетної історії кохання

"Космос між нами" - прем'єра міжпланетної історії кохання

Всі анонси від: Кінотеатр "MULTIPLEX"

2-го лютого на екрани виходить романтична кінострічка під назвою "Космос між нами". 

Міжгалактична історія кохання земної дівчини Тулс і Гарднера - хлопця, що виріс в експериментальній колонії на Марсі. Їх роман почався в інтернеті, і тепер Гарднер летить на Землю, щоб зустрітися з коханою ... Йому належить відкрити для себе планету Земля з нуля. Яскрава, життєстверджуюча стрічка від культового режисера Пітера Челсома.

"У Гарднера були свої уявлення про Землю, певні очікування, але реальність виявилася іншою. Хлопчик не думав, що люди можуть бути такі жорстокі, що дівчині, яка йому подобається, легко заподіяти біль. Все це сувора реальність, яка вимагає від юнака прийняття рішень. «Космос між нами» - історія дорослішання, а всі хороші історії дорослішання оповідають про те, як юні герої, що володіють ідеалістичним уявленням про життя, поступово набувають реалістичний погляд на речі.
Але все ж, я думаю, що в основі цієї картини - історія кохання, яка знайде відгук у багатьох. На глядачів чекає емоційна подорож, захоплюючий науково-фантастичний фільм, в якому є щирі почуття, гумор і перше кохання" - каже про фільм сценарист Аллан Лоб.

Прем'єра в кінотеатрі «Multiplex» відбудеться за участю популярної тін-групи Open Kids, яка подарувала свої голоси героям стрічки. А перша і поки єдина пісня групи про кохання «Здається» стала саундтреком до фільму.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення