Країна мрій - Ювілейний фестиваль 20 років

Країна мрій - Ювілейний фестиваль 20 років

Місце проведення: Національний ботанічний сад імені Миколая Гришка.
Адреса: Вулиця Садово-Ботанічна, 1.
Дати: 21, 22, 23 червня.
Час проведення фестивалю: 12:00 до 21:00.
Наближче укриття: Станція метро «Дружби народів» 800 метрів.

Етнофестивалю “Країна Мрій” виповнюється 20 років!

Гасло цьогорічного фестивалю –  "20 років простір волі!".

За 20 років проведення етнофестиваль “Країна Мрій” став справжнім культурним явищем, впливовим та вагомим важелем відродження національної ідентичності, який зіграв важливу роль у популяризації української культури та фольклору, особливо серед молоді, виступив провідником ідей екології, свободи мислення та творчої думки.
Двадцять років поспіль команда утверджує українську національну самобутність, презентує кращі взірці української й світової музики, музично-ярмаркове різномаїття, народні ремесла, паради вишиванок, автентичні майстер-класи, етнічні кухні, дитячу і козацьку галявини, книжкові вернісажі, майданчик бандуристів та інші оригінальні рішення та активності

Програма фестивалю 2024
Цього року фестиваль “Країна Мрій” пройде в форматі затишного родинного свята, безліч активностей буде орієнтовано на молодь. Але розваги та цікавинки заплановані як для дітлахів, так і для гостей поважного віку. Велика увага в програмі фестивалю буде приділена військовим. Задля потреб армії Благодійний фонд Олега Скрипки “Країна Мрій" проведе спеціальні збори, аукціони та інші активності.
Для захисників та захисниць, а також дітей до 10 років вхід на фестиваль традиційно буде безплатним.
На фестивалі “Країна мрій” гостей чекають виступи українських та закордонних виконавців різних музичних жанрів, насичені майстер-класи, виставки мистецтва, театральні постановки, покази та багато інших активностей.
Локація етнофесту міститиме кілька великих повноцінних сцен живої музики, а ще різноманіття майданчиків, закапелків, майстерень танцю, музики та співу. Для дітлахів буде обладнана окрема галявина, де малеча зможе захоплено бавитись в народні українські ігри та забави. Чоловіки зможуть випробувати сили в мужніх козацьких розвагах та потішити свій дух в герцю – поєдинку українських козаків.
На електронній сцені заплановані виступи етно ді-джеїв та колаборації з етномузикантами.
В рамках фестивалю відбудеться розмаїтий широкий ярмарок традиційних та крафтових виробів народних промислів та ремесел, майстерня ремесел, де кожен матиме змогу спробувати себе як коваль, гончар, різьбар, вишивальниця, ткаля та багато інших.
Декілька локацій буде присвячено живій традиційній українській кухні.
Повна програма фестивалю, вартість вхідних квитків та місце продажу будуть оголошені згодом на сторінці Instagram Олега Скрипки.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення