Крилатий веломарш

Крилатий веломарш

Хочете пережити відчуття польоту, зустрітися в приємній компанії та зробити добру справу для захисту України? Запрошуємо на Крилатий веломарш – крутити педалі в Києві на потреби сил оборони з благодійною метою — зібрати кошти на три дрони Mavic 3T для ЗСУ – «очі» наших військових.

Як взяти участь?

Зареєструватися і переказати благодійний внесок 578 гривень — по гривні за кожен день повномасштабної війни — на рахунок БФ Гуркіт: https://bike.hurkit.org/ 100% пожертв підуть на дрони.

Приїхати в неділю, 24 вересня, об 11:00 на Контрактову площу в Києві — на своєму чи прокатному велосипеді — до пам'ятника Сковороді. Отримати свій номер і водичку на старті.

Беріть із собою свій прапор України — це і є наші крила!

На фініші в парку Муромець всі учасники та учасниці Крилатого веломаршу отримають військовий сувенір на згадку про подію.

Дистанція: 10 км

До веломаршу можна долучитися онлайн з будь-якого куточка світу. Учасник чи учасниця самі вибирають місце, час та комфортну для себе дистанцію. Просто під час реєстрації вкажіть, що берете участь онлайн.

Довідково:

Благодійний фонд Гуркіт — команда волонтерів і волонтерок, що з початку повномасштабної війни допомагає військовим, медикам і цивільним.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка з 2007 року адвокатує велоінфраструктуру, популяризує велотранспорт і підвищує безпеку руху.

Контакти для ЗМІ: Марина Блудша, [email protected], 0977930569 (телеграм).

Коментарі до події
Розклад