Лавка - Вистава

Трагікомедія на одну дію.

Не така вже й легка річ - стосунки між чоловіком і жінкою. А навіть більше, хитросплетена! Начебто все зрозуміло, а поринеш глибше - відразу виникає безліч питань і сумнівів ... Ілюзія за ілюзією! .. Очікують любов, гармонію та щастя, а отримують пекучу драму і довічні митарства. Але продовжують вірити і сподіватися, що питання у «правильній людині» - треба «просто» перевиховати партнера, або знайти «того самого», єдиного, і тоді з’явиться - ЩАСТЯ !!! Щастя навіки ...

На такі пошуки і вирушила героїня вистави, цікава жінка «бальзаківського віку». І знайшла ... Його, єдиного! .. Ось тільки все між ними вже було. Така ж випадкова зустріч у парку, на лавці. Впізнавання-викриття-виправдання ... Чим же може завершитися історія людей, котрі якось вже пізнали один одного, таких різних, чужих, схожих лише в одному - в пошуку щастя.

Незмінна тема людської самотності, втеча від себе, в надії сховатися за когось. Але чи можливо сховатися? І чи досягнеш цілі, якщо сам із собою не примирився і не домовився? Питання, питання, питання!..

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення