Пригоди продукт-дизайнера в Європі - Лекція Вадима Гріна

Пригоди продукт-дизайнера в Європі - Лекція Вадима Гріна

Вадим Грін — senior product designer в компанії Groupon. Працював у компаніях MacPawTrinetix та EPAM. З 2016 живе і працює в Берліні, став співзасновником одного з перших Digital Healthcare проектів на теренах України. Допомагав у розвитку місцевим стартапам та співпрацює з великими інтернаціональними компаніями GrouponOLX. Автор багатьох публікацій присвячених індустрії дизайну, журналіст-фрілансер в Telegraf.designПортфоліо лектора.

«Ні, я не стану агітувати вас їхати працювати до ЄС або США, не буду розказувати про найлегші способи знайти роботодавця. Проте обов'язково розкажу як проходять співбесіди та чого чекають від продукт-дизайнерів європейські та американські компанії. І це буде лише один зі способів занурення в специфіку роботи західних компаній». 

Ми поговоримо про фундаментальні відмінності продукт-дизайну в Європі та в Україні. Знайдемо відповіді на питання: куди має розвиватися продукт-дизайнер, чого вчитися та що робити задля розширення власної експертності, хто такі продукт-дизайнери, що вони роблять та за що відповідальні?

Розберемося з тим, як налаштовані дизайн-процеси та комунікація між дизайнерами та іншими спеціалістами в різноманітних компаніях: від маленьких стартапів до великих інтернаціональних корпорацій. 

Обговоримо: 

— дизайн-кухня західних компаній: процеси, ієрархія, критика, конкуренція, співбесіди, відповідальність;
— прогнози розвитку європейського ринку цифрового продукт-дизайну; 
— рекомендації для успішної кар'єри;
— специфіка роботи фрілансером у Європі;
— чому Україна це новий Дикий Захід.

БУДЕ ЦІКАВО — дизайнерам, які прагнуть до саморозвитку та розширення експертності в розробці цифрових продуктів; які працюють на західні компанії, або планують співпрацю з західними роботодавцями; які хочуть переїхати у Європу чи США. А також, спеціалістам залученим до налагодження комунікаційних процесів, які воліють перейняти досвід західних колег.

18 липня (четвер), 19:30.

Вартість — 300 грн.
Реєстрація!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення