Лінія зіткнення - Виставка фронтових фотографій Ліберових на ВДНГ

Лінія зіткнення - Виставка фронтових фотографій Ліберових на ВДНГ

З 5 квітня на ВДНГ запрацює виставка «Лінія зіткнення», що складатиметься з робіт Костянтина та Влади Ліберових

Експозиція налічує понад 150 документальних фотографій і відео, зроблених за останні два роки в прифронтових містах та безпосередньо на передовій. 

Роботи фотографів – фіксація злочинів росії та реалій життя українців. За час повномасштабної війни подружжя об’їхало найгарячіші напрямки фронту, документуючи наслідки російських обстрілів і роботу українських військових. Так, Костянтин провів безліч годин із піхотою на «нулі», супроводжував штурмові групи на штурмах, щоби показати, яких титанічних зусиль вартує збереження кожного клаптика рідної землі.

Серед фото, представлених у рамках «Лінії зіткнення», – «Кладовище снарядів у Харкові», «Битва за Бахмут», «Зима на фронті. Серебрянський ліс», «30 годин на нулі», «Останній штурм Да Вінчі» та інші «воєнні» серії. Другий блок виставки зображатиме реальність цивільного населення кадрами з Мар’їнки, Бахмута, Соледара, Херсона, Лисичанська, Бучі, Миколаєва й інших українських міст, що постраждали внаслідок російського вторгнення.

Виставка «Лінія зіткнення» працюватиме в павільйоні №4 на ВДНГ з 5 по 21 квітня 2024 року щодня з 11:00 до 21:00. Вхід – за донат від 100 гривень, також за бажанням можна придбати будь-яку роботу. Зібрані за період роботи виставки кошти передадуть на закупівлю 1000 fpv-дронів для військових.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення