Любов до гроба… і опісля

Любов до гроба… і опісля

Всі анонси від: FREUD HOUSE cafe art club

"Клянуся кохати тебе в горі і в радості, в багатстві і в бідності, у хворобі і в здоров'ї, доки смерть не розлучить нас…" А якщо смерть разлучила ще до зустрічі? Або ж, не здатна розлучити зовсім?

На лекції поговоримо про найзабороненіше і найтабуйованіше кохання – до мертвих. Довгий час наука ігнорувала цей феномен, а суспільство замовчувало історії стосунків закоханих, роздінених косою смерті. Ми розглянемо всі аспекти сприйняття некрофілії, естетичну і не надто репрезентацію цієї теми в кінематографі і загалом в мистецтві. Перші дослідження некрофілії, найцікавіші випадки та задокументовані факти. Словом, буде смертельно романтично і страшенно цікаво.

Оксана Дідківська-Воробієнко (Oksana Didkovskaya-Vorobienko) – художниця, культуролог, автор наукових робіт присвячених феномену смерті, дослідниця надгробної архітектури та засновниця арт-проекту "Естетика смерті".

Вартість участі: 120 грн за умов попередньої реєстрації. Без реєстрації: 150 грн. Для живих і не зовсім живих пар знижка: 220 грн.
Реєстрація за посиланням

www.facebook.com/events/1829099480697230

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення