Marilyn Manson

Marilyn Manson

2 серпня у Палаці Спорту відбудеться найочікуваніша подія!

Людина, яка позичила ім'я у Мерилін Монро, а прізвище у серійного вбивці  - Чарльза Менсона, приїде до нас із концертом! Зустрічайте рок-гурт Marilyn Manson! Епатажний, шокуючий, справжній у своїх витівках. Під час шоу викликає страх і подив, вражає публіку метафоричними висловами на релігійну і політичну тематику. Хто як не Marilyn Manson наважиться спалити Біблію на очах тисячі людей? Та ще й супроводжуючи акт спалення кращим зразком індастріал року.

У Києві Менсон презентуватиме свій новий альбом Say10, який вийшов 14 лютого 2017 р. Попередній альбом Pale Emperor був відзначений критиками як дуже професійний, що говорить про високий рівень музичної складової. 

8 листопада гурт випустив тизер на тему виборів США. У тизері можна чітко помітити обезголовлене тіло Дональда Трампа. При цьому Менсон утримався від голосування, вважаючи, що завдяки своїм виступам, він досягне більшого ефекту.

За словами рок-зірки, пісні нового альбому відрізняються від попередніх робіт, таких як: Antichrist Superstar та Mechanical Animals, хоч і прослідковуються спільні риси.

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook