Маркет "Всі. Свої": осінні колекції

Маркет "Всі. Свої": осінні колекції

10-11 жовтня у Києві представлять 170 модних українських брендів під одним дахом!
1000 квадратних метрів, 3 поверхи, 100 дзеркал, 50 примірочних і 170 модних брендів ― на вихідних у столиці відкривається шостий fashion-маркет «Всі. Свої».

«Коли ми придумували «Всі. Свої», нам хотілося створити місце, яке стане стартовим майданчиком для молодих талантів в українській модній індустрії і в той же час ― територією для комфортного шопінгу, ― розповідає організатор маркету Ганна Буцко. ― І от за 6 місяців ми вдягли у речі українських дизайнерів більше 30 000 чоловік, а в нашій базі ― 700 українських модних мануфактур».
З вересня «Всі. Свої» облаштувався на постійній локації ― у галереї Д12 в історичному центрі Києва. На трьох поверхах, переобладнаних спеціально для цілей маркету, розташуються 170 шоурумів, 100 дзеркал і 50 зручних примірочних, а відпочити і перекусити гості зможуть на відкритих терасах, де розташовані лаунж-зони і фудкорт.
Серед представлених брендів кожен зможе знайти для себе щось особливе ― прикраси ручної роботи з кераміки Realthing, мінімалістичні сукні W8Less, концептуальні пальта і костюми Who is it?, сексуальна білизна K R A L Y A lingerie або ж… справжній тюрбан від Yoko by heart.
«Якось я шила подрузі спідницю і в мене залишився відріз тканини, ― розповідає засновник Yoko by heart, одеситка Катя Всеволодова. ― Я намотала його на голову, прострочила пару швів, вийшло щось на кшталт тюрбана, який я радісно презентувала замовниці в якості бонуса до спідниці. За кілька тижнів я випустила першу колекцію моїх «фірмових» тюрбанів. Зараз тільки у тієї моєї подруги їх, мабуть, штук десять».
Олександра Рубцова, ще одна знахідка «Всі. Свої», створює унікальні унісекс і унісайз речі-трансформери Rubtsova Сlose: «Ми жартуємо, що коли річ не можна вдягти хоча б трьома різними способами ― це підробка, а не Rubtsova Сlose. Наприклад, у моєї фірмової мантії 35 «офіційних» і ще два десятки авторських способів застосування, серед яких шапка, рюкзак, сукня і штани».
Шостий fashion-маркет «Всі. Свої» проходитиме 10 і 11 жовтня з 10:00 до 20:00 за адресою вул. Десятинна, 12 (вхід з вул. Десятинної і Алеї художників).
Більше деталей: facebook.com/vsi.svoi 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення