Маркет Всі.Свої | Діти 3 - 4 грудня

Маркет Всі.Свої | Діти 3 - 4 грудня

Маркет Всі.Свої | Діти рятує від холоду!
Найтепліші та найзручніші сезонні речі для дітей різного віку від 150 найкращих виробників України!
Ще - меблі, текстиль і декор для дитячої кімнати, та, звісно, цікаві книжки та іграшки.
А також вперше – спеціальна зона представництв різноманітних дитячих гуртків та розвиваючих курсів.

Свято тільки наближається, а морозець вже пощипує щічки. Зігрівати малечу цієї зими будуть кращі українські бренди дитячого одягу, що представлять свої колекції на маркеті Діти 3 - 4 грудня. Тут ви знайдете яскраві костюмчики, вовняні пальта, стильні плаття та штани, цікаві шапки та рукавички, зручне взуття та ще багато інших якісних зимових речей.

Що приносить більше втіхи дітям, ніж нова іграшка? Багато іграшок! З приходом зими починається шалений сезон свят і варто заздалегідь подбати про тих, хто чекає гарних подаруночків від святого Миколая. Українські виробники представлять лише найякісніші дитячі іграшки та набори для творчості з екологічно чистих матеріалів, які допомагають малечі розвиватися, проявляти свої здібності й таланти, спілкуватися та заводити друзів

Натуральність та нешкідливість для здоров’я – ключові критерії, за якими батьки добирають товари, що безпосередньо контактуватимуть з їх дитиною. А що ближче до тіла, ніж подушки, ковдри, простирадла? Весь найрізноманітніший текстиль для дитячої кімнати, котрий буде представлений на маркеті Діти 3 - 4 грудня, цим критеріям відповідає на 100%. Проте, це не просто зручні та безпечні, але й дуже красиві та стильні речі.

 

Коментарі до події
Дивись інші події для дітей Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook