Виставка "Море всередині" в Арт-центрі Якова Гретера

Виставка "Море всередині" в Арт-центрі Якова Гретера

Всі анонси від: арт-центр Якова Гретера

У арт-центрі Якова Гретера осінній сезон відкриється по-особливому тепло! Тут буде презентований новий творчий проект під назвою «Море всередині», який презентуватиме талановитий український митець Михайло Гаєвий
Виставка, яка має назву «Море всередині» - це безмежне натхнення автора. Море всередині викликає безліч різних емоцій. Воно зачаровує, хвилює, лякає, іноді зникає, при нагоді виряджається озером або нагромаджує бурі, дарує багатства - і не дає відповідей; воно і мудре, і ніжне, і сильне, і непередбачуване. Але головне - море кличе. Море і є не що інше, як постійний поклик. Воно не змовкає ні на мить, море заповнює тебе, воно всюди.

В атмосферних та легких роботах живописець розкриває свою душу та ділиться найщирішими почуттями. Художник жваво і повно передає особливості кожного кольору. Дивовижні пейзажі та сюжети, сповнені відкритості та глибини показують чарівність та бездоганність кожної миті.

Про автора виставки: 1993-1999 рр. - Михайло Гаєвий навчався в Національній Академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). 2003 рік - вступив до Національної спілки художників України. Займався станковим та монументальним мистецтвом. З 2004 - постійний учасник міжнародних пленерів у Севастополі. У 2007 - виконав ряд ікон для іконостасу церкви ікони Божої Матері «Знамення» на Севастопольській площі, м.Київ. З 2010 - займається іконописною школою в Лаврських художніх майстернях  ім. Їжакевича І.С.   

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення