Музична премія #Селекція

Музична премія #Селекція

Всі анонси від: 'Atlas

22 березня в столичному клубі Atlas відбудеться перша церемонія вручення музичної премії #Селекція, яку проводить найстаріша київська рок-радіостанція «Джем ФМ».

Статуетки премії #Селекція за досягнення в області рок-музики будуть вручатися в дев'яти номінаціях: подія року, альбом року, сингл року, артист року, вокаліст року, вокалістка року, кліп року, прорив року і вибір публіки.

У цьому році на здобуття премії #Селекція в дев'яти номінаціях претендує тридцять чотири артисти і музичних події.

Протягом 2016 року разом з авторитетними музичними критиками і слухачами українського чарту #Селекція, редакція «Джем ФМ» вивчала популярність пісень вітчизняних рок-музикантів, і створювала українську двадцятку. І ось тепер, логічним завершенням музичного року стане підведення підсумків, і визначення кращих з кращих, яке відбудеться 22 березня на церемонії вручення музичної премії  #Селекція.

«Джем ФМ» вдалося навколо проекту об'єднати провідних продюсерів, промоутерів, режисерів, музичних оглядачів і фахівців фм-радіостанцій, які і визначать переможців премії. Найбільше номінацій у лонг-листі дісталося групі Vivienne Mort - вісім, по сім - у «Бумбоксу» і «Океану Ельзи».

У музичній програмі церемонії ексклюзивні сети представлять найяскравіші артисти музичного сезону 2016 року: «Жадан і Собаки», «Один в каное», Kozak System, Vivienne Mort і «Pianoбой».

У святковому шоу також виступлять ще кілька артистів, імена яких організатори не будуть розголошувати.

На церемонію запрошені всі найпопулярніші рок-музиканти України.

Так співпало, що разом з врученням премії #Селекція, радіостанція «Джем ФМ» відсвяткує своє дванадцятиріччя.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення