Невідомий Київ

Хочете дізнатися щось цікаве, захоплююче і маловідоме про своє місто? Тоді екскурсія «Секретний Київ» саме для Вас! Кожен день ми ходимо вулицями нашої столиці, не бачачи нічого незвичайного. Але варто уважніше придивитися, і Ви здивуєтеся, скільки раніше приховувалося від Вашого погляду. Секретні фундаменти і невідомі під'їзди, таємні дворики і дивовижні храми, а також незвичайні і рідкісні мешканці центру міста - ворони, їжачки, коти...  Не кожен киянин може похвалитися своїми знаннями про секрети нашого міста. Тепер у Вас є можливість заповнити прогалину, дізнавшись про них під час захоплюючої екскурсії «Секретний Київ». Після відвідування цієї екскурсії по Києву місто для вас заграє по-новому!

Першим дивовижним об'єктом екскурсії «Секретний Київ» стане незвичайне дерево, яке росте прямо з паркану. З яскравої розповіді про те, як сталася ця дивовижна оказія, і почнеться ваша незабутня подорож по невідомому вам Києву. Захоплюючі історії та цікаві факти, які повідає вам екскурсовод під час прогулянки по Софійській площі, змусять вас по-новому поглянути на одне з найвідоміших і найдавніших місць міста. А секрет, який зберігає візитна картка столиці, - прекрасна Андріївська церква, - приємно здивує вас своєю непомітною очевидністю.


Далі ви пройдете старовинним шляхом, який з'єднував Верхнє місто і Поділ - колоритному Андріївському узвозу. Доторкнутися до таємниць і привидів цієї містичної вулиці вам допоможе досвідчений гід. Він же проведе вас на легендарну Старокиївську гору. Колиска всіх киян і древній центр нашого міста, вона зберігає чимало неймовірних секретів. Що не дивно, адже хто знає, які ритуали проводили тут наші предки в язичницьких капищах. Оточена ореолом легенд і четирёхсотлетняя липа, посаджена митрополитом Петром Могилою. Чому до цього «дереву світла» так тягнуться київські маги і відьми - дізнаєтеся від екскурсовода.

Київ багатий не тільки містичними пам'ятками. Його дворики теж зберігають не мало приємних відкриттів. Чого вартий куточок, в якому живуть справжні чорні ворони!
Невеликий, але затишний Золотоворітський сквер, славний не тільки сусідством з багатьма історичними пам'ятками архітектури. Тут ви побачите Золоті ворота, пам'ятник Ярославу Мудрому і безліч сучасних скульптур, у кожної з яких - своя історія. Взяти хоча б кумедного білого кота з одноразових вилок, який лякливо дивиться на перехожих з одного з дерев. Або бронзового кота Пантагрюеля, історія якого зворушить всіх до сліз.


Нарешті, цікаві таємниці ховаються не тільки зовні, але і всередині київських будівель. Наприклад дивний старовинний ліфт, в який не поміститься більше однієї людини. Дізнатися все таємниці нашого казкового міста ви зможете на екскурсії «Секретний Київ». Приєднуйтесь!

Тривалість екскурсії: 3 год
Початок екскурсії: перетин вул. А. Тарасової та пров. Михайлівського (у дерева, що росте з паркану)

Що входить в екскурсію:
екскурсійне обслуговування по маршруту.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення