Обговорення та презентація експедицій ДЕ НЕ ДЕ

Обговорення та презентація експедицій ДЕ НЕ ДЕ

Всі анонси від: Український кризовий медіа-центр

15 грудня, о 19:00, у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2) відбудеться колективний artist talk учасників самоорганізованої мистецької ініціативи ДЕ НЕ ДЕ, обговорення і презентація експедицій ДЕ НЕ ДЕ.

Митці представлять фото- та відеороботи створені під час експедицій ДЕ НЕ ДЕ та обговорять результати досліджень і подорожей.

З лютого 2016 року учасники самоорганізованої мистецької ініціативи ДЕ НЕ ДЕ  відвідали невеликі міста у різних регіонах України: Хабне, Орбіта, Лубни, Новгород-Сіверський, Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Вороніж, Шостка, Херсон, Олешки, Гола Пристань та інші. Митці досліджували вплив декомунізаційних процесів на трансформацію міського середовища, а також питання репрезентації історії у публічному просторі.

Кожен із художників обирав та пропонував місце для майбутньої експедиції, та/або певні об`єкти для досліджень. Здебільшого у експедиціях брали участь митці, які працюють із публічним мистецтвом, і послуговуються у своїй творчості досить специфічною візуальною мовою. Художники працювали колективно, кожен із свого боку розкриваючи особливості обраних міст, створюючи таким чином об`ємний образ місця.

У процесі роботи та взаємодії з місцевими громадами, представниками влади, художники своїми роботами актуалізували питання культурної та субкультурної спадщини, а також занедбаних об`єктів соціальної та культурної інфраструктури.

Серед учасників експедицій ДЕ НЕ ДЕ: Enjoy, Андрій Бойко, Георгій Бабанський, Катерина Берлова, Дана Брежнева, Стас Волязловський, Володимир Воротньов, Ольга Гончар, Олександр Долгий, Наталка Дяченко, Жанна Кадирова, Любов Кнорозок, Олександр Курмаз, Максим Лижов, Люся Іванова, Юлія Макаренко, Леонід Марущак, Євгенія Моляр, Сергій Моргунов, Максим Попов, Олексій Радинський, Андрій Рачинський, Даніїл Ревковський, Олексій Романенко, Денис Рубан, Анна Сорокова, Аліна Якубенко. 

Частина матеріалів експедицій ДЕ НЕ ДЕ доступна на Facebook сторінці ініціативи ДЕ НЕ ДЕ https://www.facebook.com/denedenede/  та зібрана під хештегами #любитазнайсвійріднийкрай, #denede #денеде

Детальніше про проект:  goo.gl/MveN6K 

До участі запрошуються усі зацікавлені в темі. Вхід вільний.

Проект Культурознавчих експедицій у регіони України «ДЕ НЕ ДЕ» з метою дослідження локального контексту та регіональних особливостей здійснюється спільно з Мистецьким напрямком Українського кризового медіа-центру за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення