Old Car Land - Фестиваль-виставка

Old Car Land - Фестиваль-виставка

Увага! Зовсім скоро стартує осінній OldCarLand! Найбільший технічний фестиваль відбудеться з 17 по 19 вересня. Місце зустрічі незмінне — Державний музей авіації імені О.К. Антонова по вул. Медова, 1 у Києві.

Там, під крилами літаків і гвинтами гелікоптерів, ми збираємо сотні старовинних автомобілів із усієї України. Чимало із них відіграли непересічну роль в історії і належали відомим людям.

На OldCarLand можна буде побачити під час руху моделі, яким понад 80 років, найстаріші велосипеди, мопеди, моторолери, мотоцикли й свіжі роботи кращих реставраційних майстерень.

Тема осіннього OldCarLand - "Зроблено в Україні"! Саме на нашому фестивалі будуть машини, з яких починався автопром на території нашої країни, моделі, що стали народними та знаковими для кожної сім’ї.

У програмі фестивалю — презентації вражаючих машин, конкурси водійської майстерності на ретротехніці, конкурс "Елеганція", покази ретромоди, змагання серед дітей на педальних машинах і багато іншого.

Під час проведення OldCarLand діятимуть десятки різноманітних локацій і масштабних фотозон. На них буде цікаво всім, не залежно від віку та інтересів!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення