Oscar Shorts 2017 Animation

З 5 жовтня у кінотеатрах України стартують покази найочікуванішої підбірки короткого метру – Oscar Shorts 2017 Animation!

Цього року в номінацію на найпрестижнішу кінонагороду потрапили як по-дорослому серйозні, так і по-дитячому теплі мультфільми із Франції, США, Канади та Великобританії.  Ці короткометражні світлі історії не залишать нікого байдужими і, безперечно, знайдуть відголосок у кожному серці.

До програми увійшли повноцінний кінороман про міцну дружбу, небезпечне життя і довгу дорогу додому «Грушевий сидр і сигарети», сумний вестерн «Час у позику», філософська казка «Сліпа вайшья» і ностальгічний мюзикл «Перлина».

Але навіть в загартованих серцях кіноакадеміків живуть дівчата і хлопці, які обрали переможцем «Пісочника» – наймиліший мультпортрет сміливого пташеня.

5 мультфільмів, номінованих на премію, доповнює трійка з лонг-ліста: чарівний і привабливий бонус.

Фільми демонструватимуться англійською мовою з українськими субтитрами.Майданчики фестивалю: http://bit.ly/oscarshorts2017animation_ua

Дистриб’ютор фестивалю в Україні: KINOLIFE Distribution

Генеральний партнер-жіночий портал: IVONA

Національні медіапартнери фестивалю: Країна, What's On Kyiv, oKino.ua, Gazeta.ua, Kino-Teatr.ua, фрАза.ua, Обозреватель, Хорошее кино, Zaxid.net.

Регіональні  медіапартнери фестивалю: Quiz Night, 44.ua, Моє місто Київ, 057.ua, Весь Харків, 048.ua, 056.ua, Gorod.dp.ua, Вихідний Дніпро032.ua, Afisha.lviv.ua, 061.ua.

Купуйте квитки на фестиваль на Kinofilms.ua

Коментарі до події
Дивись інші фільми Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook