Осінні канікули із "Казковим трамвайчиком"

Осінні канікули із "Казковим трамвайчиком"

Подія минула
Вхід вільний

Комунальне підприємство «Київпастранс», Департамент транспортної інфраструктури КМДА та Національна бібліотека України для дітей запрошують всіх охочих провести осінні канікули разом із «Казковим трамвайчиком»!

Казкові читання триватимуть з 31 жовтня по 4 листопада з 11.00 до 13.00. Участь зможуть взяти всі юні читачі віком від 3 до 10 років. «Казковий трамвайчик» чекатиме на гостів на зупинці трамваю біля виходу зі станції метро «Контрактова площа» на Подолі.

Програма «Казкового трамвайчика» на осінніх канікулах буде дуже насиченою: книжкові новинки, голосні читання, вікторини, майстер-класи, настільні ігри та інші забавки. Нудно не буде нікому!

«Виховати в дитині любов до книг і до читання – завдання кожного з батьків. А КП «Київпастранс» прагне допомогти їм в цьому. Ось і цієї осені ми хочемо зробити шкільні канікули для дітей більш цікавими та пізнавальними. Впевнений, що таке дозвілля Ваша дитина ще довго не забуде!» - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Коментарі до події
Дивись інші події для дітей Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Gambling: From Ancient Egypt to The 21st Century
Gambling: From Ancient Egypt to The... Excitement is an inherent attribute of a person and civilization is a whole. Mankind has been playing games where the pr...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook