Оздоровчі тренування у фітнес-студії «Doctor FIT»

Подія минула
Оздоровчі тренування у фітнес-студії «Doctor FIT»
Оздоровчі тренування у фітнес-студії «Doctor FIT» + 4 фото

Оздоровчі тренування у фітнес-студії «Doctor FIT» ("Здоров'я" та "60+") - це сучасні фітнес-тренування, метою яких є зміцнення здоров'я, поліпшення фізичного й психо-емоційного стану організму, відновлення функції хребта і суглобів, укріплення м'язів тощо. 
Тренування складаються з комплексів вправ:

  • силові вправи: зміцнення м'язового апарату;
  • суглобова гімнастика: профілактика та реабілітація суглобових захворювань;
  • пілатес та стретчінг: розвиток гнучкості, збільшення міцності та еластичності сухожиль;
  • координаційні вправи: поліпшення координації рухів;
  • аеробна гімнастика: збільшення загальної фізичної витривалості.

ГРУПА "ЗДОРОВ'Я":
Оздоровча фізкультура підвищує рівень фізичного і психічного стану людини до рівня, який гарантує стабільне здоров'я. Вона покликана впливати на весь організм в цілому, тому і вправи на треннуваннях групи "Здоров'я" дуже різноманітні: використовуються елементи ЛФК, пілатеса, йоги, функціонального тренінга TRX&RIP, силової гімнастики тощо. 

Тренування проводяться малими групами з індивідуальними навантаженнями.
ГРУПА "
Fitness MIX":
Тренування "Fitness MIX" поєднує комплекси вправ з TRX, функціонального тренінгу і пілатеса. Кожне тренування має окрему програму, що забезпечує різноманітність і універсальність навантажень для гармонійного розвитку тіла. В тренування входять: силові та аеробні навантаження для зміцнення м'язового апарату і розвитку витривалості (з використанням TRX, RIP, сендбегів, аквабегу, медболів і скакалок); координаційні вправи (на балансувальних платформах); вправи для розвитку гнучкості та еластичності сухожиль.
"ПІЛАТЕС":
Система пілатес включає в себе вправи для всіх частин тіла. Виконання вправ супроводжується концентрацією на дихальному ритмі, правильності виконання вправи і усвідомленням дії кожної вправи на ту чи іншу групу м'язів. Пілатес зміцнює м'язи преса, покращує баланс та координацію, підсилює обмінні процеси в організмі, знижує стрес. Вправи пілатес безпечні і підходять для широкого вікового спектру та різним рівнем фізичної підготовки.
"ЙОГА":

Практика йоги покращує стан тіла, розуму і духу. Її унікальність полягає в поєднанні активної напруги, глибокого розслаблення та правильного дихання. В йозі задіюються досить глибокі м'язи тіла, які не працюють при звичайних тренуваннях. На фізіологічному рівні заняття йогою поліпшують здоров'я, розвивають силу, гнучкість, плавність і зв'язаність рухів, витривалість.


В певних оздоровчих групах впроваджений персоніфікований підхід до фізичних навантажень та етапний контроль результативності. Тренування проходять за рекомендаціями спортивного лікаря з включанням у программу лікувальних вправ.
Вартість: індивідуальне  одне заняття - 300/350 грн; є можливість придбати абонемент на 10/20/50 групових занять тощо (2000-4500 грн).
Детальний розклад занять -
на сайті Студії фітнесу
Контакти: (067) 326-9644, (067) 235-2358enlightened

Додати подію до календаря
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші події
Щотижневий забіг runday у Києві (Труханів острів) Рекомендовано
Спорт Щотижневий забіг runday у Києві (Тр...
Сб. 25 Лютого 09:30
Ladies Run
Спорт Ladies Run
Ср. 08 Березня 10:00 - 12:00
Велике жіноче ралі 2017
Спорт Велике жіноче ралі 2017
Ср. 08 Березня 09:00 - 21:00
Блог Moemisto
Куди піти на День Закоханих?
Куди піти на День Закоханих? Ще не визначилися, де відсвяткувати День Всіх Закоханих? MoeMisto допоможе вам!
Классика романтических фильмов ко Дню Всех Влюблённых
Классика романтических фильмов ко Д... День Святого Валентина – праздник, окутанный ореолом романтической интриги. Влюблённые пары этот день предпочитают прово...
Fashion Air Days. December  (фотоотчет)
Fashion Air Days. December (фотоот... 11-12 декабря 2016 г. в Центре современного искусства М17 прошел Fashion Air Days. December Очень красивые люди, очень...