Отріцатєльноє всплитіє - Патріотичне мОсквотоплення

Отріцатєльноє всплитіє - Патріотичне мОсквотоплення

Про захід:

Вперше за всю історію України, шоу відтворено на основі унікальних матеріалів та розкритих архівних джерел, і побудовано на математичній моделі сучасної анімаційної школи. Технологія мультиекранної проєкції повністю занурює глядача у вир подій.

За підтримки Міністерства оборони України та Міністерства культури та інформаційної політики, за участю Національного військово-історичного музею України, Центрального військово-морського музею України та Громадської організації «ДНА», презентується імерсивне 3D шоу «Отріцатєльноє всплитіє».

У кожної «москви» є своя загибель. І ми, як нація, котра побудувала як одну, так і іншу, маємо повне право на їх муміфікацію музеєфікацію. 

Пропонуємо вам завітати до нас з усією родиною та відчути причетність до власної національної гордості! 

Кажуть, «москва» затонула у нерівному протистоянні із недбальством і чванливістю ворога, разом із неправомірним палінням в непередбачених для цього місцях. Це безумовно так, але не зовсім. Адже ми точно знаємо, що є істинні причини такої перемоги — Воля, Незламність та Правда.  

Всі ці причини встали на наш бік після вислову героя, який, знаходячись під загрозою смерті, знайшов у собі сили направити російський корабель у правильному напрямку. Вони підтримали нас після твердого спротиву кожного громадянина на своєму особистому фронті. І потрібно нарешті визнати, що правду неможливо приховати викривленими наративами чи переписаними історіями. 

Ми створили це шоу, щоб передати переможний культурний код українського народу. А також осучаснили його, щоб нашим дітям було цікаво дізнатись, на що спроможна наша нація.

Ви побачите імерсивне емоційне шоу на величезному 25-метровому екрані, який оточить вас з усіх боків і повністю занурить у перемогу над найбільшим монстром Чорного моря, який виявився пластмасовою злою іграшкою в руках свого маріонеткового двору.

І погодьтесь, що так приємно спостерігати «ЯКЕ Ж ВОНО КРАСІВОЄ» на дні!

Запрошуємо :) 

Графік роботи:

Щодня з 13:40 до 21:00

Вартість квитків: 

  • Дорослий — 250 грн
  • Дитячий (7-14 років) — 150 грн
  • Військовослужбовці та ветерани — безкоштовно.
Коментарі до події
Розклад