REУКРНАЦІЯ: Перезавантаження нації - перфоменс

REУКРНАЦІЯ: Перезавантаження нації - перфоменс

Найгучніший авторський проект театру «Образ», який руйнує шаблони українського мистецтва. Це сучасний мультижанровий перформанс, який мовою театру показує актуальні для суспільства теми.

Вистава-перформанс «REУКРНАЦІЯ» ставить за ціль запалити вогонь віри в тих із нас, що втратили надію на яскраве майбутнє нашої держави, надихнути і підтримати тих, хто продовжує сподіватися та діяти. Цим проектом ми закликаємо українців відчути себе частиною великої культури і поєднати свої зусилля за краще майбутнє української нації. Кохання, еміграція, материнство, патріотизм, духовність, національне самоусвідомлення в цілому – це найактуальніші теми сучасної України. Актори через слово, відео, музику і танок, задають ніби просте питання: «Хто всі ми разом, як суспільство, і кожен з нас окремо, як людина?».

Тут ви не почуєте псевдо-патріотічних закликів на честь Країни та слави Нації. Ви не побачите стандартного театру. З кожним днем ми усвідомлюємо, що українське суспільство остаточно змінилось і завдяки цьому ми зможемо нарешті завершити «перезавантаження» нації – РЕУКРНАЦІЮ. Ви готові? Щиро ваша, Режисер-постановник Olga Mihnevich.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення