У кожного лісу своє Сонце - Персональна виставка художніх творів Венери Сабі

У кожного лісу своє Сонце - Персональна виставка художніх творів Венери Сабі

Персональна виставка художніх творів Венери Сабі «У кожного лісу своє Сонце»!

14 травня – 04 червня 2019 року.

Відкриття – 16 травня о 18:30.

Місце проведення: ІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва,

м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66.

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Виставка представить близько 70 творів. Експонуватимуться картини на склі, виконані у вітражній, змішаній та авторській техніках. Також – в техніці олійного живопису. Відвідувачі побачать і картини з підсвічуванням на склі. Можна буде помилуватись унікальною сонячнуою колекцією прикрас із натурального каміння. Усі твори обєднані автором та особистим Сонцем! Сонце – земне світило, з яким повʼязують тепло, добро, світло, весну, красу та багато всього приємного та світлого. Сонце є увкожного із нас! Відчуття особистого Сонця –  індивідуальні.

Венера Сабі розповідає: «Подорожуючи країнами (найчастіше – гірською місцевістю та лісами), я помітила, що в кожного лісу, парку, гір, моря теж є своє Сонце. Своїми відчуттями сприйняття Сонця хочу поділитися з вами саме цією виставкою!».

Венера Сабі називає себе художником у постійному творчому розвитку та  невиправним оптимістом. Її девіз: «Добре, там де я є!». За першою освітою – економіст. Але в 2008 році бажання створювати та пізнавати мистецтво підштовхнуло Венеру до вступу в Київську національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Із 2010 року почала організовувати щорічні персональні виставки, які демонструють невгамовний творчий потенціал художниці. Також Венера Сабі є активною учасницею колективних художніх проектів та свят. Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Франції, США, Канади, Ізраїлю, Швейцарії.

У межах офіційного відкриття виставки відбудеться концерт етнічної музики

«Несподівано-Навмисно» від гурту «Сліди на воді» (живий звук). Вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа».

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення