Персональна виставка живопису Ольги Урвант

Персональна виставка живопису Ольги Урвант

Ольга Урвант – українська художниця, народилась у 1982 році в м. Бердичів. Відразу після її народження родина переїхала до Угорщини, де й пройшли її ранні дитячі роки. Вже в шкільному віці Ольга повернулася з сім’єю на Батьківщину, де й прожила до 2009 року. З 2005 року Ольга Урвант працює як практикуючий художник, вивчає та експериментує з різними техніками й матеріалами, - шукає свій власний стиль. З 2009 по 2017 роки художниця прожила за кордоном, подорожуючи, живучи й працюючи в 15 країнах: Південна й Центральна частина Європи та близький схід. «Мене завжди надихали культура відвіданих мною країн, їхні традиції та звичаї, природа й самобутність, а також те, як вони впливали на мене, формуючи мою особистість як жінки-митця, надихаючи мене на мою творчість та поступово сприяючи усвідомленню моєї власної національної самоідентифікаціі та гордості за наш унікальний український культурний спадок та талан, часточка якого присутня в кожному з нас» - ділиться митчиня. У 2017 році Ольга повернулася до України для підготовки і організації своєї першої персональної виставки. Протягом 2019 року відбулося декілька експозицій робіт художниці у місті Києві. У 2020 році митчиня планує взяти участь у декількох Європейських арт-ярмарках. З 2 березня 2020 року у цінувачів мистецтва та усіх бажаючих є можливість ознайомитися з роботами Ольги Урвант, які будуть представлені протягом декількох місяців під час її персональної виставки «Prima Vera - Перша Правда!», що проходитиме у Бібліотеці з Питань Мистецтв ім. М.Бажана.

Автор виставки працює маслом у змішаній техніці лесування з пастозною. Картини Ольги яскраві, світлі, надихаючі, та відображають внутрішній жіночий світ, емоції, почуття.

«В думках, в душі, на серці – Весна – то є початок, зачин, народження та розквіт почуттів та відчуттів, вони є Перша Правда! Prima Vera! Весна! Кохання і Любов!» - ділиться концепцією виставки художниця.  

Коли: 3 березня - 18 квітня.

Де: Бібліотека з питань мистецтв ім. М. Бажана (вул. Лобановського, 37).

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення