Скіфи - Фестиваль кінних бойових мистецтв

Скіфи - Фестиваль кінних бойових мистецтв

Всі анонси від: Парк Київська Русь

На Київщині пройде відкритий чемпіонат України з верхової стрільби з лука 24 і 25 жовтня "Парк Київська Русь" запрошує всіх на грандіозну подію осені - відкритий чемпіонат України з верхової стрільби з лука "Скіфи".

У змаганнях візьмуть участь кращі кінні лучники України, призери міжнародних чемпіонатів.

Досвідчені спортсмени-віртуози в яскравих історичних костюмах змагатимуться у влучності стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на конях на повному скаку. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, і в той же час, азартне та захоплююче видовище для глядачів!

Спортсмени та актори-каскадери виступатимуть у тандемі з унікальними кіньми рідкісних древніх порід, зібраними з усього світу в Княжій стайні. Деяких з цих коней в Україні більше ніде не побачити, адже вони були привезені в нашу країну в єдиному екземплярі. Коней можна буде погладити, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі.

У перервах між змаганнями на гостей чекає яскрава розважальна програма на історичну тематику з кінними виступами і давньослов’янськими розвагами. Гості Князівства будуть не просто глядачами на фестивалі, а зможуть стати активними учасниками дійства і приєднатися до веселих і цікавих ігор, конкурсів, запальних хороводів і танцювальних флеш-мобів.

Деталі на сайті www.parkkyivrus.com.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення