Північне сяйво Едвард Гріг - Концерт Київського Камерного Оркестру

Північне сяйво Едвард Гріг - Концерт Київського Камерного Оркестру

«У його музиці ... є щось нам близьке, рідне, таке, що негайно знаходить в нашому серці гарячий, співчутливий відгук ...»

П.І.Чайковский

Повний підтвердження цих слів на адресу Едварда Гріга ви зможете відчути на концерті Київського камерного оркестру в рамках проекту скрипаля Вадима Борисова.

Моно-програма з творів одного композитора познайомить слухача як з маловідомими мелодіями автора, так і дозволить ще раз насолодитися надзвичайно популярними «хітами» класичної музики. Навряд чи можна зустріти людину, яка жодного разу не чула ніжні звуки п'єси «Ранок» або вкрадливий хід таємничих мешканців Печери Гірського короля з сюїти «Пер Гюнт». Ці твори давно вже завоювавли неймовірну популярність і любов публіки. І режисери фільмів часто звертаються до цих шедеврів, включаючи їх в свої картини.

Музиканти, граючи музику Гріга, створять атмосферу неймовірної краси норвезької природи - то велично широкої і грандіозної, то сіренької і непомітною, але для душі мешканця півночі завжди чарівною. «Я почерпнув багаті скарби в народних мелодіях моєї батьківщини і з цього скарбу намагався зробити національне мистецтво» - так описав свою роботу сам Едвард Гріг.

«Скільки теплоти і прістраті в його співучих фразах .... то не дивно, що Гріга все люблять, що він всюди популярний! .. »

Програма концерту:

Едвард Гріг
Дві мелодії оп.53
1) Норвезька; 2) Перша зустріч
Сюїта в старовинному стилі «З часів Хольберга» оп.40
прелюдія; Сарабанда; гавот; Арія; Рігодон

Дві Елегійні мелодії оп.34
1) Розбите серце; 2) Остання весна
Сюїта «Пер Гюнт» №1 оп.46
Ранок; Смерть Озі; Танець Анітри; У печері гірського короля

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення