Тури та подорожі Києва

Куди ви бажаєте поїхати?
Знайдено 2 подорожі

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтеся більше про подорожі та екскурсії в Києві

Мандрувати любить кожна людина, адже в її природі закладена жага до пізнання оточуючого світу. Саме тому вона намагається поїхати кудись далеко чи бодай виїхати за межі міста поближче до природи. Цікаві маршрути пропонують турфірми Києва, а також їх можна придумати самотужки, враховуючи власні уподобання. Проте готова путівка дозволить заощадити зусилля та нерви, а ще вбереже від різноманітних неприємних ситуацій.
Крім того, агентства можуть допомогти зекономити кошти, наприклад, придбавши горящі путівки в Києві. Ціна такого туру буде більш, ніж приємною, проте слід бути готовим до негайного виїзду на відпочинок. До того ж, туроператори завжди купують місця у готелях, послуги перевізників оптом, тому для них діють дешевші тарифи.

Ще потрібно врахувати, що працівники, котрі влаштовують мандрівку, досконало знають закони кожної країни, куди реалізовують тури. То які тури у Києві пропонують спеціальні агентства?

В першу чергу це екскурсії в Києві та його околицях, по області. Далі йдуть маршрути по Україні – в інші обласні центри, великі та малі міста, селища, в регіони з природними чудесами тощо. При бажанні можна купити путівки закордон – близький чи й далекий.

Найпопулярнішими є горящі тури в Києві до Туреччини, Єгипту, Болгарії, Таїланду, ОАЕ та ін.

Загалом усі пропозиції туроператорів в Україні можна згрупувати в такі категорії:    
• поїздка на морське побережжя або до інших водойм (ручок, озер, водопадів);    
• круїзи – річкові, морські, океанічні;    
• поїздка в гори і зимою (для катання на лижах), і літом;    
• оздоровчі тури в санаторії, водолікарні, на термальні води;    
• тематичні екскурсії та івенти;    
• екстремальні тури на кшталт сплаву по річці, підйому на вершину, дослідження печер, вело чи мото-пробіг;    
• паломництво – поїздка по святих місцях, храмах, монастирях.

На нашій афіші зібрана інформація про кращих операторів столиці та їх пропозиції. Підписуйтесь на оновлення і ви ніколи не пропустите цікаву подію на туристичному ринку Києва.