Live online concert : Пори року. Вівальді. П'яццолла

Live online concert : Пори року. Вівальді. П'яццолла

Всі анонси від: Національна філармонія України

19 серпня Київський камерний оркестр представить музичні пори року. Антоніо Вівальді, Йозеф Гайдн, Петро Чайковський, Астор П’яццолла – імена лише деяких композиторів-класиків, які зверталися до цієї теми. Музичні пори року неодмінно знаходять резонанс в серцях слухачів, адже людина постійно замислюється про життя і смерть, про смисл існування. Саме таким і є філософський підтекст цієї теми. Насолоджуйтесь життям, слухаючи магію живої музики!

Солісти:
НАТАЛІЯ БУЛАТ (скрипка)
КСЕНІЯ МОРОЗ (скрипка)
АНТОНІНА ЮША-КРИСА (скрипка)
ЯНЖИМА МОРОЗОВА (скрипка)
АНДРІЙ РАХМАНІН (скрипка)
ВІКТОР ІВАНОВ (скрипка)
ОЛЕКСІЙ КОЛЕСНИК (скрипка)
ІГОР РЯБІНІН (скрипка)
ДМИТРО ГЛУЩЕНКО (віолончель)

Партія клавесина – ДМИТРО ТАВАНЕЦЬ.

Як отримати доступ, щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляції? Просто. Оплатіть ваше замовлення на доступ до онлайн трансляції, отримайте електронний лист із квитком та вашим особистим посиланням на сторінку, обраної вами для перегляду, онлайн трансляції. І все. Тепер можна дивитися концерт наживо на вашому комп’ютері, ноутбуку, планшеті чи смартфоні, де, на ваш погляд, найякісніше відтворюється відео через інтернет.

Насолоджуймось вишуканою класикою, найкращими виконаннями разом! Стежте за анонсами Національної філармонії України та залишайтеся із нами!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення