Повстання роботів - Виставка роботів на ВДНГ

Повстання роботів - Виставка роботів на ВДНГ

Всі анонси від: ВДНГ

На київському ВДНГ розпочав роботу великий роботопарк!

В експозиції можна побачити дев'ять найпопулярніших представників сучасного роботосвіту, відомого зі знаменитих коміксів та відеоігор. Робота парку вже стартувала!

Роботовиставка "Повстання роботів" - це присвята казковому світові машин, у якому в дитинстві хоча б раз бував кожен дорослий. Зростаючи, діти забувають про надлюдські здібності роботів. Із часом казкові істоти в житті дорослих перетворюються з фантастичних супергероїв на звичайну техніку й щоденних помічників, але тільки не в роботопарку. Усі експонати, які можна побачити тут, потрапили на ВДНГ прямісінько з дитячих мрій та казкових фантазій. 

Для того щоб навіть дорослі згадали про унікальність і подвиги роботів, кожного виконано в реальному розмірі. Висота фігур сягає 3–6 метрів. Усі мають унікальну будову, характер та сповна наділені фантастичними властивостями: вмінням літати й надшвидко бігати, а іноді здатністю перетворюватися в інші предмети тощо. Ознайомитися з історією кожного експоната можна буде на виставці  "Повстання роботів".

Є на виставці й кінематографічна сцена битви. Уламки машин розповідають про минуле, космічне й відважне, життя роботів. Ці декорації, а також обов’язковий інструмент лазерних боїв - надсучасні бластери та інші сюрпризи - з дня на день будуть доступні для маленьких відвідувачів та їхніх інтерактивних ігор на території роботопарку.

Експозиція "Повстання роботів" триватиме на ВДНГ до 1 листопада. Виставка працює в парковій зоні між першим та третім павільйонами ВДНГ, щоденно з 10:00 до 21:00.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення