Правозахисна НеКонференція

Правозахисна НеКонференція

Четвертий рік поспіль із нагоди ухвалення Загальної декларації прав людини в Києві відбудеться Національна правозахисна НеКонференція.

Формат:
Представники громадськості, органів державної влади, міжнародних структур збираються для осмислення та пошуку відповідей на актуальні виклики у сфері прав людини, які постали перед Україною та світом.

Захід буде проходити у форматі тематичних майстерень, створюючи умови для обговорення конкретної проблеми та напрацювання пропозицій для її вирішення.

Ми запрошуємо до співпраці усі НУО, які хочуть підняти певну тему під час НеКонференції, влаштувати тематичне обговорення чи інший side-event. Ваші пропозиції чекаємо на human.rights.agenda.ua@gmail.com із темою "НеКонференція"

 Участь:
Ми запрошуємо до участі правозахисників, експертів, журналістів, науковців, громадських активістів, адвокатів, представників органів державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних організацій та всіх зацікавлених темою прав людини.

Наша можливість компенсації проїзду та проживання для гостей з регіонів обмежена. Якщо ви потребуєте такої компенсації - позначте це у формі. Якщо ми зможемо компенсувати ваш проїзд та проживання - ми зв'яжемося з вами окремо.

Для участі в конференції просимо обов'язково (!) зареєструватися !

Додатково:
Наша подія повністю безкоштовна. Ми забезпечуємо кава-брейки та кейтерінг з вегетаріанськими позиціями. Простір події інклюзивний.

Детальну програму всіх панелей НеКонференції надішлемо 29 листопада.

У разі виникнення будь-яких питань прохання звертатися до human.rights.agenda.ua@gmail.com
.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення