Презентація книги-тренінгу «Навстречу жизни: шаги к проЯвлению»

Презентація книги-тренінгу «Навстречу жизни: шаги к проЯвлению»

Всі анонси від: книжкова мережа Буква

21 грудня, о 19:00 в книгарню «Буква», вул. Богдана Хмельницького, 3Б запрошуємо Вас на презентацію книги-треннігу Наталії Маат «Навстречу Жизни: шаги к проЯвлению».

В програмі передбачено:
- Презентація книги
- Приємне спілкування
- Гра-тренінг "Вечори на хуторі близь Диканьки"
- Ритуал зимового сонцестояння
- Фото зйомка протягом всього заходу 

Наталія Маат – онтопсихолог, езотерик, засновниця центру розвитку людського потенціалу "ДАР-РА", письменниця. А також розробник і ведуча трансформаційних і бізнес-ігор, ведуча тренінгів з розвитку творчості. Співорганізатор щорічних фестивалів древніх традицій і слов'янської культури в м.Києві.

Ми звикли вважати, що мистецтво - це те, що проявляється в картинах, віршах, музиці, в чомусь іншому. І зовсім не думаємо про те, що мистецтво - це наше життя. Кожен день нашого прояву в ньому - те, що ми думаємо, говоримо, робимо, які рішення приймаємо, з ким спілкуємося - це захоплюючий процес презентації себе світу. І означає це набагато більше, ніж ми звикли думати.
У цій книзі ви знайдете повний навчальний адаптований курс «Реалізація життя» - прості у використанні техніки, цікаві в застосуванні рекомендації та досвід, який допоможе подолати внутрішні обмеження і внести в життя ясність, радість і легкість.
Курс розрахований на 14 тижнів (кожен крок і вправи до нього опрацьовуються в середньому тиждень). Завдяки кожному новому кроку ви зможете отримати новий імпульс, зустрітися зі своїми «обмежуючими факторами» і перетворити їх світлу енергію самовираження.
Книга буде корисна тим, хто відчуває, що «застряг» на місці, більше не відчуває радості від звичних речей і відчуває, що життя стало «не те».
Читайте, досліджуйте себе і проЯвляйтесь так, як цього хочеться саме Вам!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення