Презентація книги "Война. Економіка. Інформація"

Презентація книги "Война. Економіка. Інформація"

25 лютого о 16:00 в книжковому магазині «Буква» на Богдана Хмельницького, 3-Б відбудеться презентація книги «Війна. Економіка. Інформація».
У форматі дискусії автори Денис Жарких і Сергій Феофілов намагатимуться залучити громадськість до інформаційній сфері та актуальним проблемам, розкритим в книзі.

Історію зазвичай прийнято розглядати як низку війн, економічний розвиток зазвичай йде на другий план, а культура, засоби спілкування і комунікації взагалі заповнять, швидше, додатки.
Книга "Війна. Економіка. Інформація" ставить війни, економічні досягнення і забезпечення інформацією на один щабель, аналізуючи ці фактори в системі, комплексно. Під час гібридних інформаційних війн вказаний підхід виключно важливий, оскільки дає ключ до розуміння проблем сучасного світу, визначає координати до оцінок успішності - неуспішності сучасних політичних стратегій.
Книга дозволить побачити, як вірування, комунікації, традиції, інформаційні потоки згуртовували людей, робили армії непереможними, повергали ворогів і змушували здатися. Засобам комунікації буде приділено особливу увагу в історії ХХ століття, де буде показано, як газети зробили Леніна, а радіо - Гітлера, як телебачення загубило Брежнєва, а кіно створило Рейгана.
На закінчення в книзі будуть розкриті кілька законів інформаційного впливу. Це сприятиме зростанню ефективності управління інформаційними потоками і дозволить уникнути маніпулювання з боку ворогів.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення