Презентація книги «Як писали класики»

Презентація книги «Як писали класики»

Всі анонси від: видавництво «Pabulum»

17 листопада о 19:00 в Києві відбудеться перша презентація книжки відомого літературознавця і критика Ростислава Семківа «Як писали класики». Видання підсумовує рецепти успіху визнаних у всьому світі письменників. На зустрічі автор книги розкаже чому варто дослухатися до порад класиків. Вхід на презентацію – вільний!

У програмі:

- автор книжки Ростислав Семків розкаже про головні правила письма письменників-класиків (Агати Крісті, Джорджа Орвелла, Рея Бредбері, Курта Воннеґута, Мілана Кундери, Маріо Варґаса Льйоси та Умберто Еко);

- видавництво «Pabulum» поділиться цікавими фактами щодо книги «Як писали класики»;

- автограф- та фотосесія з автором книги;

- сюрприз і подарунок від видавництва «Pabulum»;

- питання-відповіді.

Про книгу:

Серед визнаних письменників є ті, котрі вирішили поділитися секретами свого успіху й написали книжки про те, як писати добре. Це видання підсумовує погляди на художню творчість мегапопулярних Агати Крісті, Джорджа Орвелла, Рея Бредбері, Курта Воннеґута, а також ближчих до нас у часі Мілана Кундери, Маріо Варґаса Льйоси та Умберто Еко.

Чому вони писали? Як вони писали? Й чому насправді вони стали успішними? Це збірка практичних порад, котрі підтверджені визнанням читачів на усіх континентах.

Про автора:

Ростислав Семків – автор, літературознавець, критик, перекладач, директор видавництва «Смолоскип», доцент кафедри літературознавства Києво-Могилянської Академії, в.о. директора Українського інституту книги. Лектор «Центру літературної освіти». Стажувався у Гарвардському університеті. Член журі багатьох літературних премій (зокрема «Коронація слова», «Книга року BBC» та ін.).

Місце проведення: Дім освіти та культури «Майстер Клас» (вул. Богдана Хмельницького, 57-Б)

Контактна особа: 068-803-24-97 (Дмитро).

Нагадаємо, триває передпродаж книги за найнижчою ціною (80 грн). Замовити видання можна на сайті: pabulum.com.ua

Детальніша інформація:

facebook.com/pabulum.publishing

[email protected]

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення