Приємна несподіванка - Вистава

Приємна несподіванка - Вистава

Киян та гостей міста запрошують на виставу "Приємна несподіванка". Її покажуть у театрі "Актор" 2 жовтня та 3 листопада. Початок - о 19.00. Вартість квитків становить від 100 до 350 гривень.

Глядачі побачать виставу російською мовою. Вона багата на гумор, мудрість та несподівані сюжетні повороти!

"Молодий перспективний хлопець випадково збиває на дорозі похилого самотнього єврея. За вироком суду, він змушений буде доглядати за чоловіком, періодично навідуючись до нього. Але не все так просто - старий виявляється доволі конфліктним і дивним самітником. Доведеться застосувати надздібності, аби виконати судове розпорядження!" - інтригують театрали.

Художник: Марія Крутоголова.

Актори: Олексій Вертинський, Артем Ємцов.

Тривалість вистави - 1 год. 30 хв.

Купуйте квитки вже зараз!

Коментарі до події (1)
  • Dsnfksq 14 Лютого

    Странный спектакль. На мой взгляд- не для нашего зрителя....поскольку  "Молодий перспективний хлопець" не той ориентации и половина спектакля была именно об этом. Еще более странно было его увидеть на 14 февраля. Нагонял грусть и тоску, хотя было о чем задуматься. Смешных моментов было не много, можно пересчитать на пальцах одной руки. Зрители аплодировали стоя, но рекомендовать спектакль я бы не стал..., повторно уж точно б не пошел. Стоимость билетов явно завышена.
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення