Пригодницький фільм "Місія неможлива: нація ізгоїв"

Пригодницький фільм "Місія неможлива: нація ізгоїв"

Рік: 2015. Країна: США.
Режисери: Крістофер МакКуоррі 
Студія: Paramount Pictures Corporation 
Жанр: пригоди, трилер, екшн.  
Прем’єра (в Україні): 06.08.2015
Прем’єра (у світі): 30.07.2015
Вікові обмеження (років): 16.
В ролях: Том Круз, Джеремі Реннер, Саймон Пег, Ребекка Фергюсон, Алек Болдуін та інші.

Для бувалого Ітана Ханта і його команди настали не найлегші часи. Його роботодавця - агентство МВФ розформовують і, як виявилося, не без участі таємничого Синдикату. Ця надсекретна організація вербує фахівців, агентів-ізгоїв, яких можна використовувати навіть для підриву безпеки держав, якщо за це добре заплатять. Але Ханту ніхто не вірить, коли він відкриває існування Синдикату. Агенту нічого не залишається, як виконати місію, яка може стати для нього останньою. 
Розрив між цим фільмом і попередньою частиною "Місія неможлива" обчислюється періодом в чотири роки. Про початок роботи над фільмом "Місія неможлива: Нація ізгоїв" кіностудія Paramount Pictures оголосила в 2013 році. І вже тоді стало відомо, що Бреда Берда замінить режисер Крістофер МакКуоррі. З ним, до речі, Том Круз встиг попрацювати над стрічкою "Джек Річер" по одній з книг Лі Чайлда. 
Спочатку прем'єра екшна "Місія неможлива: Нація ізгоїв" повинна була пройти в грудні 2015 року. Однак вона була перенесена на липень, щоб уникнути конкуренції з новими частинами "Зоряних воєн" і стрічки про Бонда. Підбір акторів на головні і близькі до них ролі тривав до осені 2014 року. Наприклад, якщо Круз і Джеремі Реннер підписали контракт в травні 2014, то Алек Болдуін приєднався до касту в серпні. 

Як і в попередній частині, Том Круз і тут не побоявся виконувати трюки особисто. Особливо варто виділити сцену з літаком. Саме колишній чоловік Ніколь Кідман знімався на висоті 1.5 кілометра, без всяких каскадерів і дублерів. Це не остання частина "місії". Вже на етапі створення п'ятої частини було вирішено приступити в 2016 до роботи над продовженням.  

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення