ProCheese Awards - Фестиваль сирного мистецтва

ProCheese Awards - Фестиваль сирного мистецтва

22-23 травня 2021 в Києві пройде Фестиваль сирного мистецтва ProCheese Awards. Дійство відбудеться під патронатом професійного співтовариства поціновувачів сиру ProCheese (команда експертів, створена Ardis Group - українською структурованою групою компаній з більш ніж 20-річним досвідом імпорту і продажу сиру, експертами у виробництві свіжих сирів).

У програмі фестивалю очікується безліч цікавих активностей:

● Конкурс на найкращий сир і сирне плато;
● Бізнес-зона з лекціями на професійну тематику;
● Сирний маркет та все, що смакує з сиром найкраще — від соусів та
варення до алкоголю;
● Великий фудкорт, на якому можна буде скуштувати різноманітні
страви з сиру;
● Галерея сучасного мистецтва з тематичними артами на тему сиру;
● Кулінарні майстер-класи та дегустації;
● Інтерактивні інсталяції, тематичні фотозони;
● Розваги для дітей і зони сімейного відпочинку.

Вони допоможуть споживачам подивитися на сир під різними кутами і по-новому відкрити його для себе. Але головне - в рамках фестивалю відбудеться конкурс виробників сиру (чизмейкерів) і конкурс чизмонгерів.

За попередніми підрахунками очікується, що участь у конкурсі сирів візьме близько 50 виробників (взяти участь може будь-який сировар, незалежно від розміру та об'єму виробництва), а в конкурсі сирних плато змагатимуться 10 чизмонгерів.

Оцінювати конкурс будуть міжнародні експерти з підтвердженою кваліфікацією європейських шкіл і академій. Професійна колегія суддів визначить найкращий сир, який відповідатиме міжнародним критеріям відбору. Саме він отримає шанс представити Україну на світовій арені - в Міжнародному конкурсі World Cheese Awards-2021 Іспанії. А його виробник та чизмонгер-переможець зможуть на власні очі побачити, як проходить конкурс в світі і познайомитися з головними сирними трендами.

Очікуване дійство прокоментувала Оксана Чернова, співзасновниця фестивалю ProCheese Awards, експерт професійного співтовариства цінителів сиру ProCheese, перший член журі з України на World Cheese Awards-2019, який проходив в Бергамо:
"ProCheese Awards - це подія, яка повинна прискорити розвиток культури споживання сиру у кінцевих (українських) споживачів і стандарти виробництва продукту для сироварів. У нашої країни великий "сирний потенціал", який не поступається Європі. Про це повинен знати весь світ, і професійне співтовариство цінителів сиру ProCheese готове цьому посприяти. Ми вважаємо, що розвивати сирну галузь потрібно саме через споживача. Адже обізнаний і дещо вибагливий покупець - серйозна мотивація для виробників сиру розвиватись і покращувати власний продукт". 

Організатори конкурсу очікують, що на дійстві буде:

- 3000 + гостей
- 1000+ глядачів онлайн;
- 100+ учасників маркету;

Однак зазначають, якщо ситуація з карантином погіршиться - конкурс все одно відбудеться, але в онлайн-форматі.

Тому, чекаємо вас на заході, якщо ви готові сказати світу CHEESE.

Що: Фестиваль сирного мистецтва ProCheese Awards.
Де: місто Київ, КВЦ Парковий.
Коли: 22-23 травня з 10:00 до 20:00.

Заявки на конкурс приймаються на support@procheese.com.ua або за телефоном: 066 304 34 34.

Більше інформації - ТУТ

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення