Ретроспектива Віталія Манського

Ретроспектива Віталія Манського

Всі анонси від: Кінотеатр "Жовтень"

Уперше в Україні відбудеться ретроспектива фільмів зірки документального кіно Віталія Манського.  У кінотеатрі “Жовтень” київським глядачам покажуть 4 ключові роботи з фільмографії видатного режисера: “Приватні хроніки. Монолог”, “Наша Батьківщина”, “Батьківщина або смерть”, “У променях сонця”. 

Ретроспектива, що триватиме з 28 січня до 1 лютого - це непересічна можливість заглибитись у світ легендарного документаліста. Від польоту в космос Юрія Гагаріна до наслідків революції на Кубі - прискіпливе око режисера переосмислює поворотні події в історії людства через долі його героїв.

Стрічка “Наша Батьківщина” (2005) - ще один, поряд із “Рідними”, “львівський” фільм режисера. Це його подорож у пошуках своїх однокласників з 52-ї львівської школи. У Львові мешкає лише кілька з них, а решту доводиться шукати по всьому світі.

“У променях сонця” (2015) - фестивальний хіт минулого року. Стрічка про життя восьмирічної школярки Зін Мі у столиці Північної Кореї Пхеньяні, знята Віталієм Манським за сценарієм, який написали північнокорейські товариші. Фільм відкривав фестиваль  Docudays UA 2016 року.

Фільм  “Приватні хроніки. Монолог” (1999) - фільм-портрет радянського покоління 60-70-х років. Герой стрічки народився 11 квітня 1961-го року, напередодні однієї з найоптимістичніших подій радянської історії - польоту в космос Юрія Гагаріна. Рік за роком режисер фіксує не просто життя однієї людини, а життя цілої держави аж до 1986-го року.

Назва фільму “Батьківщина або смерть” - це слоган кубинської революції. Стрічка розповідає про покоління, що народилося до революції, і зараз усвідомлює, що для нього між «батьківщиною» та «смертю» можна буде поставити знак рівності.

Ретроспектива приурочена до виходу в український прокат нової стрічки МанськогоРідні”, прем’єра якої відбудеться 27 січня за участі режисера. Вибрані фільми також покажуть у Львові, рідному місті режисера.
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення