Різдвяні концерти знаменитого українського вокального секстету ManSound вже стали прекрасною традицією.
Багато років поспіль ці виступи "вокального оркестру" стають одним з найяскравіших подій січневих свят і проходять з незмінними аншлагами.
Шість чудових чоловічих голосів - тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Сергій Харченко, баритон В'ячеслав Рубель і бас Рубен Толмачов, виконають а-капела знамениті різдвяні хіти з різних куточків землі в своїх фірмових аранжуваннях.
"Завдяки таланту і майстерності вокалістів кожне музичне Різдво набуває особливого звучання - адже знаменита і улюблена мільйонами людей різдвяна музика дає незвичайний духовний підйом, потік енергії і створює святкову атмосферу на цілий рік", - додають організатори.
Коли: 21 грудня о 19.00.
Де: Національна філармонія України (м. Kиїв, Володимирський узвіз, 2).
Вартість квитків: 100-500 грн.