Сергій Василюк з концертом у Києві

Сергій Василюк з концертом у Києві

Чому варто піти на концерт Сергія Василюка? 

1. Так звучить нова українська музика, і ти маєш це почути! Свіжі пісні, а також перевірені хіти, які знають і співають вже кілька поколінь любителів змістовної української музики.

2. Надзвичайна атмосфера живого виступу Сергія Василюка зарядить мотивацією до дії та подарує враження на весь наступний рік!

3. Затишна атмосфера та найкращий в Києві звук камерної зали In-Jazz.Live.

Всеукраїнський тур гурту Тінь Сонця присвячений новому ЕР «Мчать козаки» та альбому «Палає Степ» завершився. Тисячі прихильників у 18 містах країни, де проходили концерти туру, вже відчули, як заряджає енергетика живого виступу від легенд сучасної української важкої музики.

А 21-го грудня жителі та гості столиці матимуть нагоду відчути більш затишну, камерну атмосферу та особисто поспілкуватись з творцем нової української музики.

Сергій Василюк відомий шанувальникам не лише як лідер і засновник гурту «Тінь Сонця», автор і виконавець власних пісень, він — відомий громадський і політичний діяч, автор просвітницького проекту «Видатні українці».

Його пісні здатні розкрити серце, душу та уяву кожного слухача, а кожний виступ - це справжній мікс щирості та завзяття.

Головне тепер -  завчасно запастись квитком і точно не проґавити це дійство! 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення