Сьогодні вечері не буде

Сьогодні вечері не буде

Всі анонси від: Театр Золотые Ворота

Як влучно підмітив один видатний філософ: історія повторюється двічі – перший раз у вигляді трагедії, другий – у вигляді фарсу. Наш випадок, безперечно, другий.
В який момент сила та влада перетворюються в насильство?
Французький режисер Жуль Одрі пропонує свою версію подій однієї славнозвісної ночі на дачі одіозного диктатора. Але не чекайте історичних реконструкцій. Тут усе по-іншому. Топ-менеджери нині не існуючої країни жартують, п’ють вино та розважаються, як підлітки, аж поки не стає моторошно. Адже уся ця гра, чим далі стає усе не безпечнішою.

Цього разу ми запропонуємо глядачам опинитися у трансформованому просторі сцени та відчути себе VIP-гостями на цій дивній вечірці, де вхід лиш за особистим запрошенням господаря. Якщо ви скучили за вишуканим театральним коктейлем із комедії та трилеру – ми чекаємо на вас!
Вистава створена переможцем міжнародного конкурсу-лабораторії «Small Theatre Productions» (організованого у партнерстві з Національним академічним театром оперети та продюсерським центром «Open Doors»). За підтримки Французького Інституту в Україні та Департаменту культури міста Києва.

жанр: історичний фарс
автор Антоніо Аламо (Іспанія)
режисер Жуль Одрі (Франція)
сценічна редакція Жуль Одрі
художниця-асистентка Марія Крутоголова
актори: Володимир Ковбель, Орест Пастух, Владислав Писаренко, Андрій Поліщук, Дмитро Олійник, Дар’я Твердохліб
тривалість: 90 хв.
обмеження за віком: 14
прем’єра: 5 вересня 2017

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення