Виставка картин Ольги Гальчинської в рамках соціально-мистецького проекту "Діти"

Виставка картин Ольги Гальчинської в рамках соціально-мистецького проекту "Діти"

Всі анонси від: Громадська організація "Здорове людство" та художниця Ольга Гальчинська

До Міжнародного дня захисту дітей – 1 червня 2016 р. о 18-30  у столичній галереї «Соборна» розпочинає роботу виставка картин художниці Ольги Гальчинської в рамках соціально-мистецького проекту «Діти», що він проводиться спільно з ГО «Здорове людство».
Створення витвору мистецтва часто порівнюють з плеканням дитини, а появу ідеї нового твору із зародженням нового життя. Як маленькі діти, що потребують до себе цілодобової уваги, картини позбавляють художника сну, допоки на полотно не ляже останній штрих. Дорогоцінною можливістю доторкнутися до дитячих мрій і безмежної дитячої фантазії є створення картини разом з дитиною. Особливо зворушливими є мрії дітей, котрі щодня знаходять в собі сили боротися з важкою недугою. Їх фантазія – це їх дороговказ, джерело натхнення та віри в найкраще.

Арт-проект київської художниці Ольги Гальчинської «Діти» складається з 2 частин. Перша – це презентація серії картин, створених спільно з дітьми з усієї України, що лікуються в Національному інституті раку та онкогематологічному відділенні НДСЛ «Охматдит» під час циклу мистецьких майстер-класів. Майстер-класи об’єдналися в проект «У світі дитячої фантазії», ініційований Ольгою Гальчинською і реалізований у співавторстві з її колегами – художницями Оленою Зарецькою та Інгою Єрмак за підтримки громадської організації «Здорове людство».

Завдяки майстер-класам циклу «У світі дитячої фантазії», які стали синтезом малювання, хенд-мейду і декорування, з’явилася низка неповторних робіт розміром 120 на 80 см, котрі вражають яскравістю кольорів. Роботи доступні для придбання і можуть зацікавити дизайнерів та декораторів інтер’єрів. Отримані від продажу картин кошти буде використано на лікування та реабілітацію онкохворих дітей.

Друга частина експозиції арт-проекту Ольги Гальчинської «Діти» – картини, створені художницею упродовж останнього десятиліття на Україні та про красу України. Це – барвисті натюрморти та романтичні пейзажі, споглядання яких повертає душевний спокій і відчуття внутрішньої гармонії.
Сторінка заходу: https://www.facebook.com/events/286371051702556/

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення