Дізнайтеся більше про Співоче поле у Києві

Співоче поле у Києві є одним із найживописніших куточків столиці, адже розмістилося воно у Печерському ландшафтному парку, просто по його центру. З’явився цей культурно-мистецький куточок у 1981 році і майже одразу став улюбленим місцем відпочинку киян та гостей міста. Проте ентузіасти продовжують його розвивати та покращувати: існує проект створення поблизу Співучки Садів світу – ландшафтних експозицій, присвячених різним країнам світу.
Собою Співоче поле представляє майданчик для проведення концертів, фестивалів, вистав та інших масових заходів. Майданчик оточений пишною зеленню – деревами, кущами, чагарниками, клумбами, травою. Поруч облаштовано безліч асфальтованих доріжок для пішоходів. По сходах, розташованих у парку, можна вийти на Набережне шосе, звідки відкривається дивовижна панорама на місто. Кожного року саме тут відбуваються видовищні свята квітів, виставки ландшафтного дизайну. А ще щоліта зі всієї України сюди з’їжджаються люди на етнофестиваль «Країна мрій», організатором та автором ідеї котрого є Олег Скрипка. Проте це далеко не всі дійства, котрі відбуваються на Співочому полі, афіша його регулярно оновлюється, інформуючи усіх киян про нові цікаві дійства. Не пропустіть їх, постійно проглядаючи оновлення сторінки, а ще краще підписавшись на них.

Знайти головне Співоче поле України дуже легко, добратися до нього – так само. Можна пройтися пішки із Лаврської вулиці або доїхати до зупинки Парк відпочинку автобусом №51 чи маршруткою №500. 

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook