Концерт Національного камерного ансамблю "Київські солісти". Сплетіння стилів і епох. Відкриття сезону

Концерт Національного камерного ансамблю "Київські солісти". Сплетіння стилів і епох. Відкриття сезону

Всі анонси від: Національний камерний ансамбль "Київські солісти"

Сплетіння стилів і епох: антична тема Глюка і барокко Локателлі поєднаються через старовинну стилістику Респіги із сучасним Щедріним, котрий створив «екстракт» із музики Бізе та новели Меріме…А це музичне плетиво подасть український ансамбль під орудою естонського маестро.
Національний камерний ансамбль «Київські солісти». Диригент – Еркі Пехк (Естонія)

Програма:

Крістоф Віллібелд Глюк (1714-1787) - Увертюра до опери «Альцеста»
П`єтро Антоніо Локателлі (1695-1764) - Кончерто гроссо до мінор, ор.1, № 6
Отторіно Респігі (1879-1936) - Сюїта № 3 для струнного оркестру,  (Античні танці і арія для лютні)
Родіон Щедрін (нар.1932) - «Кармен-сюїта» (транскрипція фрагментів опери Ж. Бізе «Кармен» для струнних і ударних, 1967)

Про учасників концертного проекту:
Створення Національного камерного ансамблю “Київські Солісти” – здійснення  мрії відомого скрипаля, професора, народного артиста України Богодара Которовича (1941-2009). Колектив, визнаний слухачами і критиками у різних країнах світу, об`єднує талановитих молодих музикантів України Більшість із них - лауреати національних та міжнародних конкурсів і представляють школу Б.Которовича.

Високий поетичний дух артистів у поєднанні з притаманним українській музичній культурі авангардизмом підкорював світову публіку у таких відомих залах як  Люксембурзький палац та «ЮНЕСКО» в Парижі, Коміше Опер в Берліні, Велика Національна філармонія у Варшаві, “Flagey” у Бельгіії, РадіоКультурхауз і концертний зал замку Ліхтенштейн у Відні,  «Еспланада» в Сінгапурі та на Всесвітній виставці «Експо»(Японія). Ансамбль -  запрошений учасник міжнародних фестивалів імені Д.Ойстраха (Пярну, Естонія), сучасної музики «Варшавська осінь» (Варшава, Польща), сучасної музики у Кракові (Польща), класичної музики у Рурі (Німеччина), симфонічної музики в Алжирі, Габала фестиваль в Азербайджані  та    «Музичні    прем`єри    сезону»,  «Київ Музик Фест», «Гогольфест», «Нова музика», «ChamberArt Music»  в Україні.

За активну творчу діяльність у репрезентації української виконавської культури у світі ансамбль «Київські Солісти» отримав статус «Посол української культури» Міністерства закордонних справ України.  2010-го року указом Президента України колективу присвоєно звання «Національний камерний ансамбль».

Диригент Еркі Пехк закінчив Естонську академію музики в Таллінні в 1993 році по класу фортепіано, хорове диригування та диригування оркестром. Підвищував свою кваліфікацію в Латвийській музичній академії та в Гільдхолдському музичному коледжі  Лондону (Guildhall School of Music and Drama). В 2005 році Еркі  Пехк призначений  художнім керівником міжнародного фестивалю оперної музики «PromFest» в Пярну (Естонія). В якості запрошеного гостя в сезоні 2010-2011 Еркі Пехк виступив з оперою Пуччіні «Богема» в Національному академічному театрі опери і балету Республіки Білорусь. У листопаді  2010 року дебютував в Concertgebouw (Амстердам) з оперною студією Нідерландів. З  компанією International Opera Productions виступав в містах Бельгії, Люксембургу і Нідерландів, де диригував оперетами Штрауса «Летюча миша» та Легара «Весела вдова». 
В 2000 році заснував свой оркестр в Таллінні – «Оркестр XXI століття». Цей колектив виконує в основному сучасний, але і  класичний репертуар естонських і закордонних композиторів. З 2010 року – перший запрошений диригент Симфонічного оркестру Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь. 
https://www.facebook.com/events/673677969451538/

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення