Спогад про найдорожче - Концерт камерного оркестру

Спогад про найдорожче - Концерт камерного оркестру

25.05.2019
«СПОГАД ПРО НАЙДОРОЖЧЕ»
Київський камерний оркестр.
Соліст – Роман Холматов (скрипка).

Пам’ять кожної людини зберігає щось, що є найдорожчим саме для неї… Враження дитинства, кохання, подорожі, зустрічі…
«Спогад про найдорожче місце» - так називається твір Петра Ілліча Чайковського, який складається з трьох п’єс для скрипки з оркестром – Роздум, Скерцо та Мелодія. А найдорожчим місцем для себе композитор вважав містечко Браїлів, неподалік Жмеринки в Україні(!) . Саме тут був маєток пані Н. фон Мекк - мецената композитора, великої шанувальниці його музики. У цьому маєтку на самоті (пані залишала будинок і парк у повне розпорядження музиканта) композитор провів найщасливіші дні свого життя.
Молоді українські музиканти є однією з найдорожчих наших цінностей. За останній рік вони перемогли на кількох найпрестижніших міжнародних конкурсах. Одним із них є Роман Холматов, який отримав премії на конкурсах Е.Ізаї(Бельгія) та у Мірекурі(Франція). Він буде грати на скрипці Ж.Клоца 1807 року.
Найдорожчими враженнями для шанувальників музики завжди є концертні виконання таких перлин музики, як Andante cantabile П.І.Чайковського та Сиціліани О.Респігі. А найдорожчими хвилинами в житті музиканта є миті виконання таких «хітів» класичної музики, як Кампанелла Н. Паганіні та Соната для струнних Дж. Россіні.
І, нарешті, музиканти , можливо, є найдорожчим скарбом на нашій землі. Сподіваємось, що цей концерт стане одним з найдорожчих вражень для усіх присутніх.
Програма:
П.І.Чайковський
Andante cantabile (з струнного квартету №1)
Спогад про найдорожче(1.Роздум 2.Скерцо. 3. Мелодія) op.42
для скрипки з оркестром; соліст – Роман Холматов
О. Респігі
Сиціліана (з циклу «Античні танці»)
Н. Паганіні
Campanella (з Концерту для скрипки з оркестром №2)
соліст – Роман Холматов
Дж. Россіні
Соната для струнних №3

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення