Свічка Пам'яті. До Дня пам'яті жертв голодомору

Свічка Пам'яті. До Дня пам'яті жертв голодомору

Всі анонси від: Територія А

Кожного року у четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Тема історичної пам'яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для живих свідків тих подій і для усіх, хто дізнався правду про штучний голод. 

"Територія А" спільно із палацом "Україна" проводять благодійну акцію "Свічка пам'яті". У День пам'яті жертв голодомору - 26 листопада о 17:30 у малому залі палацу відбудеться відкрита лекція про голодомор Людмили Гриневич із можливістю поставити запитання. 

- Про це складно говорити, про це страшно чути. Але знаючи правду про наше минуле ми краще пізнаємо себе, глибше розуміємо нинішні проблеми і запам’ятовуємо уроки історії, яка не повинна повторитися знову, - коментує ініціатор проекту, співачка, волонтер, президент Мистецької агенції «Територія А» Анжеліка Рудницька. – Ми вирішили запросити усіх небайдужих провести цей особливо щемливий вечір разом, щоб поспілкуватися і запалити свою свічку пам’яті, яку кожен понесе додому разом із знаннями і пересторогами.
У цей день, переконані організатори, не може звучати інша музика, окрім духовної, а оплески треба замінити молитвами. 


Традиційно під час акції збираємо кошти. Цього разу на підтримку геріатричного центру в Станиці Луганській, що на лінії перетину з окупованою територією, якому потрібні постільна білизна, пральна машина, холодильник.
Прес-служба МА «Територія А»
Акредитація за телефоном: 044-531-97-53
Квитки – у касах у палаці «Україна». 

Під час акції прозвучать народні псалми від гурту "Стодивниця" (керівник Ірина Барамба) та духовна музика у виконанні хору Київської православної богословської академії "Axios" (регент Надія Купчинська), які наповнять "Свічку пам’яті" особливим світлом і гармонією.

Деталі за посиланням.

Коментарі до події
Дивись інші громадські заходи Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook