Тиждень українського дизайну та інновацій

Тиждень українського дизайну та інновацій

З 1 по 7 квітня 2024 року в Києві відбудеться наймасштабніша креативна подія року — Тиждень українського дизайну та інновацій (Ukrainian design and innovation week, UDIW). Захід відбувається вдруге та проходить під егідою World Design Weeks, глобальної мережі, що об’єднує тижні дизайну в більш ніж 40 містах по всьому світу.

UDIW — найбільший в Україні мультидисциплінарний фестиваль, на якому поєднались різні напрямки дизайну: промисловий, графічний, дизайн інтер’єру, архітектура, містопланування, мистецтво, мода тощо. Він дає змогу проявити себе як професіоналам, так і молодим талантам, обравши для себе зручний формат. 

Масштабна подія не обмежується одним простором, а охоплює всю столицю. Протягом цілого тижня по всьому місту — в шоурумах, коворкінгах, майстернях, навчальних закладах і не тільки — проходитимуть події для дизайн-спільноти та широкої аудиторії. Відвідувачі можуть обрати для себе найцікавіше.

У програмі — понад 70 майстер-класів, воркшопів, презентацій, екскурсій, лекцій, показів та інших заходів. Продумані заходи і для наймолодших.

Серед учасників — найвідоміші дизайнери України та авторитетні європейські спеціалісти зі світовим ім’ям. Вони поділяться своїм досвідом і проведуть майстер-класи. Хто саме буде серед запрошених спікерів, стане відомо найближчим часом.

Головною подією тижня стане найбільший Маркет з сучасного українського дизайну, що відбудеться в Мистецькому Арсеналі 6 квітня. Маркет об’єднає провідних представників з різних сфер дизайну — промисловий дизайн, дизайн інтер’єру, архітектура, графічний, предметний, fashion дизайн, меблі, освітлення, текстиль та інші. Також на майданчику дизайн-маркету свої роботи презентують молоді перспективні дизайнери і митці.

Крім того, на Маркеті дизайну відвідувачі зможуть ближче познайомитися з дотичними до дизайну напрямками, такими як флористика, галереї, гончарні, книгарні тощо. Тут можна буде придбати вироби українських дизайнерів та майстрів: декор ручної роботи, прикраси, свічки, гончарні вироби, авторський посуд та багато інших ексклюзивних товарів.

«Метою Тижня українського дизайну є об’єднати професійне дизайн-ком’юніті та познайомити зі сферою дизайну широку аудиторію. Тут кожен може проявити себе, бути почутим, продемонструвати свої винаходи і розробки. Тут заводяться корисні знайомства, народжуються ідеї, підіймаються важливі питання, проводяться дискусії. Тут створюється обличчя сучасного дизайну України», — говорять організатори заходу

📍 Хто і як може взяти участь?

Учасником UDIW може стати кожен охочий. Варто лише зареєструватись на сайті та запропонувати зручний формат і подію.

Інформація для відвідувачів також доступна на офіційному сайті та в соцмережах заходу.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення