Ранкова кава ділової жінки

Шановні пані! Щиро запрошуємо Вас взяти участь в традиційному сніданку ГО "Ділові Українські Жінки" «Ранкова кава ділової жінки», котрий відбудеться 29 серпня з 9.00 до 12.30 в столичному ресторані Olimpiyskiy Restaurant (вул. Велика Васильківська, 55).

Ведучими та модераторами традиційного сніданку стануть: засновниця та власниця Ювелірний Дім ZARINA, Голова Громадянський рух "За процвітання Черкащини", Президент ГО "ДУЖ", ініціатор Міжнародного духовного Фестиваль VIRA FEST та Фестивалю Святого Миколая в Чигирині, успішна та неповторна Наталия Нетовкина та членкиня громадської організації, архітектор та дизайнер, засновниця Студії OK DSGN, талановита та креативна Ольга Криворучко.

Тема сніданку: «Україна – простір любові».
Ми поговоримо не тільки про бізнес та успіх, а й розкриємо соціальні та духовні питання, які вирішуються тільки при умові правильного та плідного партнерства один з одним.

Пропонуємо активним та сміливим дівчатам й жінкам взяти участь у традиційному сніданку організації та провести час з користю, самопрезентуватись, поділитись власними думками у даній темі, обмінятись бізнес-контактами й зарядитись позитивом на робочий день!

Реєстраційний внесок за передоплатою становить 350 грн. У день проведення заходу - 400 грн.
У вартість участі входить смачний і поживний сніданок від ресторану OLIMPIYSKIY
Реєстрація обов'язкова за тел.‎‎+38 096 615 68 35 або на сайті 

Коментарі до події
Дивись інші громадські заходи Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook