ЦеГлина2018 - Фестиваль сучасної кераміки

ЦеГлина2018 - Фестиваль сучасної кераміки

У Києві пройде фестиваль художньої кераміки «ЦеГлина »!

21 травня о 19.00 год. у столичному керамічному арт-просторі «ЦеГлинаАрт» (вул. Набережно-Лугова, 2-В) відбудеться відкриття щорічного фестивалю сучасної художньої кераміки «ЦеГлина 2018» в рамках Kyiv Art Week . Подія триватиме до 2 червня.

Концепція фестивалю сучасної кераміки «ЦеГлина 2018» - «Трансформації». Наше життя є надзвичайно динамічним і мінливим. Ми живемо в добу великих змін та винаходів. Іноді ці зміни мають великомасштабний характер, іноді стосуються лише окремої людини. Мистецтво завжди було своєрідним індикатором, який відображає і фіксує переміни в суспільстві. Показовими є також ставлення суспільства до мистецтва. Дедалі частіше глядач стає не просто стороннім спостерігачем, а співавтором мистецького твору. Така активна позиція глядача спонукає художника до створення інтерактивних творів, що можуть трансформуватися у часі і просторі та набувати нового змісту. Керамічні об’єкти вже давно втратили своє утилітарне призначення і стають частиною інсталяцій та перфомансів. У дизайні є термін «образні і морфологічні трансформації», який означає процес змін, перетворення однієї форми в іншу, що володіє новими змістом, характеристиками та функцією.

Фестиваль сучасної художньої кераміки проходить шостий рік поспіль. Гості фестивалю побачать роботи провідних українських керамістів і студентів професійних учбових закладів: Незмінним завданням проекту є демонстрація сучасного розвитку української художньої кераміки, формування інтересу до керамічного мистецтва, популяризація творчості художників, налагодження співпраці між керамістами, дизайнерами, галеристами, архітекторами та колекціонерами. Галерея є дружньою до всіх людей, яких цікавить сучасне керамічне мистецтво.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (044) 428 87 17.

Вхід для всіх бажаючих - вільний.

Місце: м.Київ, вул.Набережно-Лугова, 2-В Час роботи галереї 12.00-19.00, неділя, понеділок - вихідні дні.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook